ccboot

EveryCafe Manager

Everykafe ilgililer ve 3 günde 3 sürüm çıkarttılar işin arkasındayız dediler bizde bi deneyek dedik. http://www.internetcafem.com/attachment.php?attachmentid=7019&stc=1 http://www.internetcafem.com/attachment.php?attachmentid=7020&stc=1 http://www.internetcafem.com/attachment.php?attachmentid=7021&stc=1 http://www.internetcafem.com/attachment.php?attachmentid=7022&stc=1 http://www.internetcafem.com/attachment.php?attachmentid=7023&stc=1

Yeni Konu aç
    ister sadece ücretsiz kafe kontrol istersende reklam açıp buradan para kazanacaksın reklam diğerleri gibi kendi cebine değil hem sana hem yapımcıya. ücretsiz olmasındaki amaç ise herkesin kullanıp programın kasmadığını farklı hızlı ve çok fazla özelliğinin olduğunu anlatabilmek. yoksa diğer türlü kafeciye reklam dedinmi aha tamam bu kasar neti pc'yi pert eder mantığı olacak bende sizin gibi düşündüm pankafe dende olumsuz tecrübem vardı reklam pc yi bozuyo diye öyle olmadı. şu an belli sayıya ulaşıncaya kadar reklam ücreti alamayız çünki paralı alınmış reklam yok(yapımcısı ülkerle steam yapımcılarıyla crytek ve daha birçok büyük firma ile görüştüm belli sayı olmayınca reklam vermiyorlar dedi, doğru adam boşa para vermek istemez. ) fazla sayıda değil. sadece reklam ne yapıyor amaçlı reklam var paladins reklamı var ana ekran bilbord gibi kullanıyo ve görselide güzel dandikten bişi değil. programı kurup deneyip şans
    verin reklamı kapatıp kullanın açıp kullanın ister reklamlı ister aylık burdan bi 150 200 tl gelir internet paramı çıkarır dersin açarsın reklamı. bu işler böle.

Eklenen Resimlerin Önizlemeleri Eklenen Resimlerin Önizlemeleri EveryCafe Manager-23jpg  
    Işık saçmak için önce yanmak gerek.
    mobil kontrol screen

Eklenen Resimlerin Önizlemeleri Eklenen Resimlerin Önizlemeleri EveryCafe Manager-screenshot_2016-12-28-19-06-04jpg   EveryCafe Manager-screenshot_2016-12-28-19-06-30jpg  

pancafe de iyi aslında ama hadi buna geçtik diyelim üyeleri nasıl aktarıcaz 1000 küsür üye var?
    kurup kullanmak lazım. panda istedigim fakat bir türlü gerçeklemeşmeyen bazı isteklerim var. aklıma gelen benim için olmazsa olmazlardan biri ama malesef şuana kadar sadece trette vardı galiba

onların yaptıkları :yazıcı hesaba eklenmiyordu ve hatta çoklu sayfalarda sadece 1 çıktı eklenirse ekleniyordu
    benim istedigim : clietler yazdırmak istediginde ana masaya sorsun süresiz istek gibi X nolu masa yazdırma talebinde bulundu ve tabi hesaba eklesin

onların yaptıkları :elektirik kesildiginde masaları seçip süreleri durduruyorsun geldiginde devam ettiriyorsun Bazı durumlarda sıkıntı oluyor uzadı uzadıya yazmayacagım.
    Benim istedigim: bir butonla elektirik kesintisi başlatılması ve elektirik geldiginde sürelerin bir butonla devam ettirilmesi

onların yaptıkları: vga ve cpu sıcaklıklarını kafalarına göre bazı sistemlere göre desteklemeleri
    Benim istedigim: Tüm donanımların desteklenmesi

onların yaptıkları: müşterilerin süreleri karışık kaç dakikalarının kaldıgını anlamaya çalışırken manyak olmak ve müşteriye cevap verirken zorlanmak
    Benim istedigim : ekrana baktıgımda farklı bir sekmede karışıkta olsa en az süreden en fazla süreye dogru bilgi sunulması.

onların yaptıgı: ana sayfayı pan olarak degiştirmesi
    benim sistegim: degişmemesi(müsteri google yerine başka sayfa açılınca abi internet yok diyenler var)

onların yaptıgı: Masalarda ücret ödemeyenler kullanımı bittiginde allatki yazılardan bulabilirsen bul kim nekadar ödeyecek hiç kalmyacaksınya masadan tuvalete bile gitmek yok.
    benim istedigim: hangi masa bittiyse borcu varsa masa üzerinde yazacak ben ok tahsil ettim demeden başka birine açılmayacak istek gönderremiyecek.
    Konu lebuda tarafından (29.12.2016 Saat 01:37 ) değiştirilmiştir.
    şuan evimde kullandıgım 2-3 makina ile test ettim ilk tespit ettiklerim kullanıcı hesapları olmamış. kullanıcı degiştir butonunu bulamadım amdim olarak da açsam kısıtlı kullanıcı olarakda açsam ayarlar menüsüne girebiliyorum. sonuçta elemanın kısıtlamalrı olması lazım ve hiç girememesi lazım. yeni üye açamaması lazım.
    üyeleri biz aktarırız bize sadece uygun saatte30 40 dk vermeleri yeterli dedi. alta isim ve telefon yazacağım arayıp görüşün çekinmeyin hem benimde slm mı mı iletin size yönlendirdi diye belirtin.

lebuda dostum dediklerinden birtek ısı göstergesi yok diğer herşey var emin ol ısı gösterleride yapılacak en kısa sürede. benim kendiminde dikkat ettiğim bi özellik zira antalya dayım 80 90 dereceleri görüyorum hatta daha üstünü.

hesap kesmek için clien te çift tıklatınca en sağ ve solda oklar var ona tıklayınca bi önceki hesap dündeyse onu bile gösteriyo

sabah ilk müşteri olduğu için eski hesap yok düne kaçtı

yazıcıyı kullanmıyorum ben onun tam bir desteği hiçbir programda yok sanırımda mümkün değil gibi oluyo olsaydı zaten 5 6 kafekontrolden birisinde en azından düzgün çalışırdı.

üye konusunda bende üye yok eksikleri hatta tam anlamıyla eksiklerini yazınki bildirelim yapsınlar sonuçta babamızın oğlu değil iş başka ekmek parası dalgaya gelmez.

adamın söyledikleri eksikleri toparlayıp maddeler halinde yazalım programcılar baksın.

ayrıca faceden süpriz dedim burdan söliyim every kullanmayan çağın gerisinde kalacak adamlar sonradan bıkmazssa neden dersen yeni özellikler ekletiyorum söz verip bildirdi film menüsü oyun menüsü ve oyunsaveleri aynı programa entegre edilecek. bi sürü program ve değişik değişik adamlarla uğraşma dönemi sanırım tarih olucak. sırf yüksek sayıya ulaşmak için yapılan hizmetler başka bir çabası yok. sadece bir firmadan örnek verdi unuttum şimdi reklam için ayırdıkları ücret 400 bin tl dedi bunları alıp isteyen kafecilerle paylaşcaz dedi mantıklı abi. isteyen açar reklamını paşalar gibi bi internet hattı ücretini çıkartır veya dükkan kirasının bi kısmını çıkartır. isteyen sadece kafekontrolü kullanır ki bunlar sadece sayı olarak destek verecek biryere anlaşmaya varılınca 10 kişiyiz demek başka 100 kişiyiz demek başka ve yapılan hizmetlerle istedikleri sayıya ulaşacaklarına eminim. o zor bu zor demiyor hemen yapalım diyolar.

iletişim gökhan avcı :05305801934
    Eklenen Resimlerin Önizlemeleri Eklenen Resimlerin Önizlemeleri EveryCafe Manager-hesapjpg  
    Konu fevzikeles tarafından (29.12.2016 Saat 09:12 ) değiştirilmiştir.
    fatmeto likes this.
    hatta filtre yede başlayacaklar şu genel istekler hatalar varsa giderilince her şey monotona döndüğünde tib filtre yapılacak dediler ne güzel abi her şey bir programda. ücretsiz. daha napsınlar bana göre 10 numara bomba fikirler.
    Konu fevzikeles tarafından (29.12.2016 Saat 09:17 ) değiştirilmiştir.
    fatmeto likes this.
    Dün gece kurdum, ilk günüm EveryCafe ile şimdilik sorun yok
    Sesini kıstığınız masa tekrar sesi yükseltemiyormuş

Not Benimde eksik gördüğüm hesabını ödemeden kaçanları yakalamıyor
    Konu PakO tarafından (29.12.2016 Saat 15:03 ) değiştirilmiştir.
    arkadaşlar süreli oturan masalarda ücreti peşin alıyorum

zaten millet alıştı geçerken kendi bırakıyor

masa aç yazısı geldiğinde masa aç a tıklıyor ben sonra süreyi veriyorum

süresiz açanda direk kendi açıyor gerçi bende 22 makina var

makina sayısı fazla olan yerlerde otomatik açma sorun olabilir belki ama onu bilemem

veya önce süresiz oturmuş sonra abi 2 tl ye ayarla dedimi hemen getir diyorum

onun için süresi biten kalkıp gidiyor
    Demrearena likes this.
    epin satmak artık eziyet değil

ilk epin ediniyoruz nerden olduğu önemli değil sonra exele giriyoruz hazır şablonu var kopyala yapıştır okadar

kaydettiğimiz epini alttaki gibi yükleyip hangi oyun hangi şirketse seçiyoruz

servere yüklediğimiz epinler clientte gözüküyo hangisini alacaksa seçiyo al diyince

server'e soruyo parasını aldıysan aldım almadıysan müşteriye sorarsın bilerekmi yapıyon yoksa oynaşıyonmu diye bilerekse sonra alınacak dediğinde hesaba ekliyo, yok oynaşıyosa reddet diyip oynaşma oynaşcak şey yoksa ben veriyim diyip konuyu kapatıyosun

Eklenen Resimlerin Önizlemeleri Eklenen Resimlerin Önizlemeleri EveryCafe Manager-11jpg   EveryCafe Manager-22jpg  

EveryCafe Manager-33jpg   EveryCafe Manager-44jpg  

Konu fevzikeles tarafından (29.12.2016 Saat 16:15 ) değiştirilmiştir.

vBulletin® Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc.