ccboot

CCBoot Win7Opt. ile Kapatılan Paylaşım Açma/Kapama

CCBoot Clienti Süper Client olarak açıp; İndirdiğiniz Dosyayı Rar'dan çıkarıp 1- install 2- op-prefetch çalıştırıp Bilgisayarı yeniden başlatın. Kapalı olan Paylaşımlar açılacaktır. İ N D İ R

Yeni Konu aç
    CCBoot Clienti Süper Client olarak açıp;
    İndirdiğiniz Dosyayı Rar'dan çıkarıp
    1- install
    2- op-prefetch

çalıştırıp Bilgisayarı yeniden başlatın. Kapalı olan Paylaşımlar açılacaktır.

Eklenen Dosyalar Eklenen Dosyalar
    madbad likes this.
    eline saglık
    gerekli bir dosya konuyu sabitliyorum eklenti olarak eklersen daha kalıcı olur üyelerimiz direkt faydalanabilirler..
    admin;n1651 Nickli Üyeden Alıntı: gerekli bir dosya konuyu sabitliyorum eklenti olarak eklersen daha kalıcı olur üyelerimiz direkt faydalanabilirler..
    Eklenti olarak düzenlendi.
    Ancak asıl dosyayı çalıştırıp paylaşımı açanı çalıştırınca bilgisayar ilk açıldığında ethernet kapanıp geri açılır oldu bende iki üç kere denedim akınsoft karşılama ekranı geç geldi. Bende eski imaja döndüm
    eline sağlık :)
    Bunu uygulayınca ağ bulma kapanıyor. Açmak istediğinde açılmıyor. Kendi kendine otomatik kapalıya geçiyor.
    DestekKenan Nickli Üyeden Alıntı: CCBoot Clienti Süper Client olarak açıp;
    İndirdiğiniz Dosyayı Rar'dan çıkarıp
    1- install
    2- op-prefetch

çalıştırıp Bilgisayarı yeniden başlatın. Kapalı olan Paylaşımlar açılacaktır.

Dosya Linkleri: Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

[ATTACH=CONFIG]temp_110_1410199965996_697[/ATTACH]

kenan link kırıl ilgilenirmisin
    kırık linlk
    beyler bu win7 opt. yapınca ağdan yazıcıya bağlanamama dışında başka sıkıntı çıkarıyormu ben yazıcıyı ağda kullanmıyorum landan oynanan oyunlarda olsun veya başka bir şey
gölge

vBulletin® Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc.