ccboot

CCboot Lisans Sayısı Yükseltme..!!

Merhabalar Sevgili CCboot Kullanıcıları..!! Arkadaşlar bildiginiz gibi daha önceleri lisans yükseltmek için CCboot Firmasına mail atarak lisansları birleştiriyorduk.. Bu işlem bazen gecikmelere yol açtığı için artık lisans ekleme işlemini otomatige almış bulunuyorlar.. Bu işlemleri resimlerde anlatıldığı gibi yapmanız yeterli olacaktır.. Aşağıdaki linke tıklıyoruz öncelikle..Katkımız olduysa ne mutlu bize.. Önemli Not: Daha önce lisansı kimden aldığınız önemli değil ek lisanslarınızı

Yeni Konu aç
    Bugun itibarı ile 30 adet ccboot lisansı almış buluınmaktayım. Aranıza hoş geldim
    admin and elnurdadashov86 like this.
    mustafam050 Nickli Üyeden Alıntı: Bugun itibarı ile 30 adet ccboot lisansı almış buluınmaktayım. Aranıza hoş geldim

Hayırlı olsun
    mustafam050 Nickli Üyeden Alıntı: Bugun itibarı ile 30 adet ccboot lisansı almış buluınmaktayım. Aranıza hoş geldim
    Aramıza Hoş geldin
    Hayırlı uğurlu olsun. Lisans konusunda bizi tercih ettiginiz için size ve mejj kardeşime teşekkür ederim.
    mustafam050 likes this.
    admin Nickli Üyeden Alıntı: Malesef 10 lisans altında satış yapmıyorlar kaç defa sordum birazdan bir mail daha gönderirim ..
    bu yontem ıle elımızdekı lısans kodu degısıyor mu acaba ıkısını bırlestırıp farklı bır kod mu verıyorlar.. yoksa eskı elımde bulunan kod mu gecerlı oluyor..
    Yeni kod veriyormuş yaptım oldu 3
    arkadaşlar bende 40 adet ccboot lisansı var 15 adet daha almayı düşünüyorum bu sistemde yeni kod ne kadar zamanda elimizde oluyor acaba
    Anında değişir mailinize bir onay maili gelir hocam daha sonrasında ise birleştirme işlemi gerçekleştirirsiniz işlem sırasında sunucunuzda bir donma veya sıkıntı çıkmaz.. Yapılacak işlemler konusunda endişeniz varsa benden veya destekteki arkadaşlardan yardım alabilirsiniz.

Bu işlemi şu sırayla yapıyorsunuz..
    1-) Yeni 15 adet lisansımızı alıyoruz
    2-)Youngzsoft License bu adrese giriyoruz ve buradan Merge Your License seçeneğini tıklıyoruz.
    3-)Açılan menüden ilk seçenekten ccbootu seçiyoruz. Sonraki sütuna eski lisansınızı giriyorsunuz. Onun altındakine yeni aldığınız 15 makinalık kodunuzu giriyorsunuz bundan sonra alttaki güvenlik kutusuna rakamları girip onaylıyorsunuz. Bir kaç dk içerisinde size e mail ile bu işlemi sizin yaptığınızı onaylamak için onay maili gelir mail gelince maili onaylayın yeni lisans numaranız 55 makina olarak keyiniz maile gelecektir. Yeni keyinizi ccootunuza girerek kullanabilirsiniz.
    4-)Lisans güvenligi için bazen lisansı girerken yetkiniz yok sorusu gelirse şayet.Yine aynı adrese girip gelen ilk menü olan active your license seçenegine bilgilerinizi girip lisansınızı aktif edebilirsiniz. Aynı şekilde onay için mail gelecektir doğrulamanız yeterli.

Hayırlı işler.
    DoaBilgisayar Nickli Üyeden Alıntı: bu yontem ıle elımızdekı lısans kodu degısıyor mu acaba ıkısını bırlestırıp farklı bır kod mu verıyorlar.. yoksa eskı elımde bulunan kod mu gecerlı oluyor..
    10 adet normal lisans alıyorsun sonra mevcut lisans ile birlestirme var onu yapıorsun sonuc olarak tek yeni lisans kodu veriyor
    Bir avuç kömür için, Bir ömür verenlere...
gölge

vBulletin® Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc.