ccboot

CCboot Lisans Sayısı Yükseltme..!!

Merhabalar Sevgili CCboot Kullanıcıları..!! Arkadaşlar bildiginiz gibi daha önceleri lisans yükseltmek için CCboot Firmasına mail atarak lisansları birleştiriyorduk.. Bu işlem bazen gecikmelere yol açtığı için artık lisans ekleme işlemini otomatige almış bulunuyorlar.. Bu işlemleri resimlerde anlatıldığı gibi yapmanız yeterli olacaktır.. Aşağıdaki linke tıklıyoruz öncelikle..Katkımız olduysa ne mutlu bize.. Önemli Not: Daha önce lisansı kimden aldığınız önemli değil ek lisanslarınızı

Yeni Konu aç
    Merhabalar Sevgili CCboot Kullanıcıları..!!

Arkadaşlar bildiginiz gibi daha önceleri lisans yükseltmek için CCboot Firmasına mail atarak lisansları birleştiriyorduk.. Bu işlem bazen gecikmelere yol açtığı için artık lisans ekleme işlemini otomatige almış bulunuyorlar.. Bu işlemleri resimlerde anlatıldığı gibi yapmanız yeterli olacaktır.. Aşağıdaki linke tıklıyoruz öncelikle..Katkımız olduysa ne mutlu bize..

Önemli Not: Daha önce lisansı kimden aldığınız önemli değil ek lisanslarınızı bizden alabilirsiniz.

Saygılarımla;
    Ömer Güzel

Youngzsoft Register Center

Eklenen Resimlerin Önizlemeleri Eklenen Resimlerin Önizlemeleri CCboot Lisans Sayısı Yükseltme..!!-lisansgenisletmejpg  
    abi bu yenilikle beraber adetlerde değişim oldumu minimum ekleme hala 10 adet mi?
    maalesef onda bir değişim şuan için yok tuncay
    Enazından 5 e düşürmeleri lazım. 10 çok fazla gelir bazı kişilere... Misal bana. yeni pc kurmam için 10 adet lisans mı alıcam...
    Zamanında 3 adet fazladan olsun deyip almıştım şimdi tüm sayıyı doldurdum pc ekleyemiyorum.
    ömer abi konuyla ilgili çinlilerle bi anlaşmaya varsan süper olucak 5 adet daha ideal olurdu
    Bu durumuda ileteceğimden emin olabilirsiniz.
    s.a konuyu takipteyiz admin lisans alım miktarı
    dejawu1978 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dejawu1978
    minimum 5 e düşürsünler yaw admin 5 dene pc aldım 10 lisans almak koyar biraz
    Malesef 10 lisans altında satış yapmıyorlar kaç defa sordum birazdan bir mail daha gönderirim ..
    dejawu1978 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dejawu1978
    admin Nickli Üyeden Alıntı: Malesef 10 lisans altında satış yapmıyorlar kaç defa sordum birazdan bir mail daha gönderirim ..
    gönder hele bi hemşo gönder demir kertigimi bu yaw
    kon_ak and thiothrix like this.
gölge

vBulletin® Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc.