ccboot

Nvidia Ethernet Problemi Çözümü

Nvidia nın bazı ethernet kartlarında geç açılma problemi yaşanıyordu. (2.5 dk kadar) Bunun için çözüm şu şekilde. Ekteki dosyayı bilgisayara indirdikten sonra içinden çıkan nvidia.kpxe dosyasını server da c:\ccboot\tftp klasörü içine kopyalayın. Ardından ccboot içinden client yöneticisini açıp clienti sağ tıkla düzenle dedikten sonra PXE olan bölümü nvidia.kpxe olarak değiştirin. Tüm nvidia ethernet kartları için deneme şansım olmadı belirtmekte yarar var umarım işinize yarar. 5022

Yeni Konu aç
    Nvidia nın bazı ethernet kartlarında geç açılma problemi yaşanıyordu. (2.5 dk kadar)
    Bunun için çözüm şu şekilde.
    Ekteki dosyayı bilgisayara indirdikten sonra içinden çıkan nvidia.kpxe dosyasını server da c:\ccboot\tftp klasörü içine kopyalayın. Ardından ccboot içinden client yöneticisini açıp clienti sağ tıkla düzenle dedikten sonra PXE olan bölümü nvidia.kpxe olarak değiştirin. Tüm nvidia ethernet kartları için deneme şansım olmadı belirtmekte yarar var umarım işinize yarar.

Nvidia Ethernet Problemi Çözümü-nvidiapxejpg

Eklenen Dosyalar Eklenen Dosyalar
    Konu selcukdere tarafından (01.12.2014 Saat 06:43 ) değiştirilmiştir. Sebep: Resim eklendi
    CLASSNET and SeyTeknoloji like this.
    Selçuk DERE
    0 507 ------ 11
    Destek : dereselcuk@gmail.com
    www.ucgenoyunarsivi.com
    eline sağlık hocam. seni görmek güzel
    OYUN KAYIT PROGRAMI: http://www.internetcafem.com/forum/ucretsiz-paylasimlar/6827-oyun-kayit-programi-4.html#post25350

MEDIACENTER FIM PROGRAMI: http://www.internetcafem.com/forum/ben-boyle-dusunuyorum/7612-film-arsiv-programi-onizleme-mediacenter-mampc-9.html#post25370

SITEMIZ ve INDIRMA LINKLERI: http://viyancafe.net
    Hoşgeldin kardeşim birlikten kuvvet doğar bu gerçek olan birşey her konu 1 kişiye yardım edecek en az teşekkürler. Göller denizler birer damlalardan oluşmya başlar.. Damladıkça göl olur..
    Teşekkür ederim birlikte daha iyi olucaz
    Selçuk DERE
    0 507 ------ 11
    www.ucgenoyunarsivi.com
    emeğine sağlık ustam ..gerçekten sabırsızlıkla bekliyorduk gelmeni ve paylaşımlarını
    Damlamaya devam ediyoruz.. Yakında Yağacaz inşallah..
    Resim eklendi. Tüm hazırladığım dosyalar Ccboot download sayfasında mevcut hatırlatmakta yarar var
    Selçuk DERE
    0 507 ------ 11
    www.ucgenoyunarsivi.com
    Teşekkürler Selçuk hocam denendi. Windows daha hızlı açıldı. Yalnız CCboot Server IP'yi gördükten sonra bisayfa dolusu yazı gelip hızlıca geçiyor.

etherboot yazdigini görebildim sadece.

gpxe.pxe gibi açılışlarda bu gelmiyor normalde gpxex.pxe yapinca da 2 satırlık bi yazi gelip geçiyor.

Nvidia.kpxe' de bunu kısalta bilir miyiz?

İlginiz için Teşekkürler simdiden Kolay gelsin

İyi çalışmalar
    Dosyanın ismini dilediğiniz gibi verebilirsiniz. Diğer ethernet kartları için çalışıyorum. Eğer daha hızlısını yapabilirsek güzel olucak.

Bu arada proje sayfası bu dileyen bakabilir.

start - Etherboot/gPXE Wiki
    Selçuk DERE
    0 507 ------ 11
    www.ucgenoyunarsivi.com
    Teşekkürler hocam oldu. Ama pc tam açılırken ekran gidiyor, sanki pc kapanmış gibi, 9-10 saniye bekleyip, hoş geldiniz diyerek açılıyor. Ama süre yinede çok kısaldı. Müşteri bu pc kapandı galiba diye tekrar basmazsa iyi
    Konu Stones tarafından (12.12.2014 Saat 09:29 ) değiştirilmiştir.
gölge

vBulletin® Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc.