ccboot

Ccboot Eğitimi Ve Görsel Anlatımlar

CCBOOT EĞİTİMİ VE GÖRSEL ANLATIMLAR Merhabalar Arkadaşlar; Bu bölümde sizlere Ccboot Hakkında Bilmeniz gereken herşeyi videolarla anlatmaya çalışacağız ve Artık sadece bu konu altında gerekli videolar sürekli güncellenerek anlatılacaktır.. Konuyu sürekli takip ettiğiniz taktirde tüm yenilikleri bu bölümde bulabileceksiniz. Ccboot GameServer Nasıl Yapılır ve Server Ayarları https://www.youtube.com/watch?v=5cvhlNkdpio

Yeni Konu aç
    emeğine sağlık
    Ömer hocam elinize emeğinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş şuan hepsini çaldım
    eyvallah sabırsızlıkla beklıyoruz
    Anlatımda ya ben kaçırdım yada değinmemişsiniz...

Disk biçimlendirmeleri 32K mı 64K mı olması lazım image+WB+Level2+Gamedisk için ?
    32k ccbootunda önerisi bu yöndedir.
    Daha öncesinde varsayılan kullanıyordum bi fark görmedim ama tavsiye bu yönde.
    Asla pes etme!
    Mustafa Ekinci
    musthe@gmail.com
    Peki elimde 3 tb bi disk var oyun var 64K biçimli ama 2 tb kullanımda ben bunu GPT şeklinde 3TB olarak kullanabilirsem biçimlendireyim ama kullanamayacaksam 64K kalması bir sorun teşkil eder mi ?
    lalemnet Nickli Üyeden Alıntı: Peki elimde 3 tb bi disk var oyun var 64K biçimli ama 2 tb kullanımda ben bunu GPT şeklinde 3TB olarak kullanabilirsem biçimlendireyim ama kullanamayacaksam 64K kalması bir sorun teşkil eder mi ?
    şu an kullanımdaysa ve sıkıntı yoksa gerek yok 32 k önerilen bende game diski unutmuşum 32 k olarak biçimlendirmeyi sonradan aklıma geldi 7 aydır kullanıyorum sıkıntı yok kısacası sorun yapmıyorsa devam et
    mertpc Nickli Üyeden Alıntı: şu an kullanımdaysa ve sıkıntı yoksa gerek yok 32 k önerilen bende game diski unutmuşum 32 k olarak biçimlendirmeyi sonradan aklıma geldi 7 aydır kullanıyorum sıkıntı yok kısacası sorun yapmıyorsa devam et
    3 Tb kullanabilirmiyim... oyunları alması dert değil aslında olmadı 2+1 kullanacağım hani 3tb komple kullanabiliyorsam GPT ile o şekilde kullanayım
    hocam 2tb ile 1 tbyi birleştiremezsiniz. Birleşirsede 2 tb ayrı 1 tb ayrı olur. Tek disk veya bire bir kullanırsanız 4tb ve üzerini kullanabilirsiniz örnegin 2 artı 2 TB diskleri 4tb olarak tek parça dinamik raid 0 olarak görebilirsiniz. Şayet diskiniz tek parça ise ve 2 tbden büyük ise gpt yapıp yine 4tbnin üzerinde kullanabilirsiniz. 32k 64 k konusunda şunu belirteyim 32k birstandarttır. Ancak 64 kyi her disk desteklemez çalışır ama devrinden fazla döner kısa sürede kafa vurmaya başlar ve sonu gelir. Tavsiyemiz 32Kdır. Sayğılarımızla.
    lalemnet likes this.
gölge

vBulletin® Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc.