ccboot


CCBoot Yeni Programı CCDISK Hk.

Arkadaşlar CCboot yeni bir program çıkardı CCDISK adında. Program gamedisk kullananlar için tasarlanmış ancak lisans ücretlendirmesi yıllık 99$ olarak görünüyor. Buradan programı indirebilirsiniz. CCDisk - Virtual Disk Software for Game Center Bana pek mantıklı gelmedi yıllık ücretlendirme, sizin orumlarınızı da bekliyorum http://internetcafem.com/yukle/dosyalar/2015/01/20/ccdisk.png


Yeni Konu aç
 1. #21
  elnurdadashov86 Nickli Üyeden Alıntı: Merhaba arkadaslar... bizim aldigimiz lisanlar gecersiz mi shimdi ? Yani bir daha mi 99 $ verecegiz ?
  Bu Program CCboottan bagimsiz bi Program

  CCboot kullandıgınız için bunu almanız gerekmiyor?

  LİSANSINIZ CCBOOT PROGRAMI İÇİN GEÇERLİDİR.
 2. #22
  Kenan hocam anladigim kadariyla ccboot bu proqramin yaptigini yapiyo dogru mu ? Bunu ayricaligi ve ya ozelligi ne?
 3. #23
  elnurdadashov86 Nickli Üyeden Alıntı: Kenan hocam anladigim kadariyla ccboot bu proqramin yaptigini yapiyo dogru mu ? Bunu ayricaligi ve ya ozelligi ne?
  Ccbootun yaptıgını Sadece GAMEDİSK olarak olarak yapiyor.

  CCboot Tamamen Disksiz olarak kullanılıyor.
  CCDisk sadece GameDisk kullanmak isteyenler için yıllık ücretli olarak sınırlandırılmıştır.
 4. #24
  CCDİSK programı hakkında kısaca yorum yapmak isterdim ama detaylarını inanın bilmiyorum ama süper bir kolaylık ve kurulumunda yardımlarından dolayı bana 7/24 yardımımcı olan selçukk Dere kardeşime teşekkür ederim.Tüm İnternet cafe işletmelerinin işini kolaylaştıracak bir yazılım.Bu arada unutmadan Selçuk benim fikrim bu kadar emeğe bence az ücret aldın::::
 5. #25
  oncelıkle kendımce bazı soru ısretlerını kaldırayım.halı hazır ccboot kullanıcıları var bu ccdısk onları hıc ılgılendırmeyor.ccbootun bı dandık versıyonu dıyebılırısız cunku buna ısletım sıstemı ekleyemıyoruz.sadece gamedısk oalrak kullanılabılıyor.- olarak dıyebılecegımız bı tek bu var ısletım sıstemı bunun ızerınden boot edılmıyor.+ olarak ta cafesınde cok fazla degısı sıstem olan cafeler.mısala adam da var 8 farklı sıstem.bı game dısk kuruyor. her pcyı kendısı kuruyor artık nasıl yapıyorsa oolayı bıtırıyor.neyse.bunun dıger avantajıda sınırsız clıent avantajı.hatta bence malıyet sorunu olmayacaklar ıcın.ssd kurup sadece ccdısk kullanılırsa daha avantajlı olacaktır hız acısından maddı olarak kayıp olur. ben de ccdısk gıbı bı sıstem rıchtechte yada alternatıf bı dısksız sıstem programında var mı? yada bu ccdısk gıbı sadece game dısk olarak kullanılabılır mı? bunu yapabılecek olan var mı? fıkır verırlerse sevınırım.
  cok monustum be
gölge

   vBulletin® Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc.