ccboot

CCboot Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar..!!

Merhabalar Arkadaşlar; CCboot Satın alırken Malesef bazı sorunlarla karşılaşılabiliyor.. Bu sorunlardan en önemlisi ve genellikle bir çok kişinin başına şuana kadar gelmiş yada gelebilecek bir durumdan bahsetmek istiyorum. Bu sorun VAE hat kullanan Goonet Firması gibi (bu firma örnek amaçlı verilmiş olup sorunun sadece bu firmada olmadığını belirtmek isterim.)bazı firmaların dış ülke ipleri kullanmasından kaynaklanmaktadır. CCboot bir çok ülkede aylık olarak satılmasının yanı sıra her ülkede

Yeni Konu aç
    Merhabalar Arkadaşlar;
    CCboot Satın alırken Malesef bazı sorunlarla karşılaşılabiliyor.. Bu sorunlardan en önemlisi ve genellikle bir çok
    kişinin başına şuana kadar gelmiş yada gelebilecek bir durumdan bahsetmek istiyorum. Bu sorun VAE hat kullanan Goonet Firması gibi (bu firma örnek amaçlı verilmiş olup sorunun sadece bu firmada olmadığını belirtmek isterim.)bazı firmaların dış ülke ipleri kullanmasından kaynaklanmaktadır. CCboot bir çok ülkede aylık olarak satılmasının yanı sıra her ülkede fiyatları değişkendir.. Bu yüzden ürünü satın alırken mutlaka ürün adının yanındaki açıklamaya dikkat edelim ve monthly yazısı görüyorsanız ürünü satın alma işlemini erteleyin ve bayiniz ile iletişime geçerek yerel bir İP'ye sahip bir yerden ürününüzün satın alım işlemini yapınız. Sorun yaşarsanız bizimlede iletişime geçebilirsiniz ve bu sorunu çözmenize yardımcı olmaya çalışırız.

Aşağıdaki Resimlerde Bu durumun karşınıza nasıl çıkabilecegini ok ile göstermiş bulunmaktayız..

Not: Böyle bir sorun yaşadığınızda çözümü bulunmaktadır. Ancak ürünü alıp sonradan demoya düşen veya serverin stop yaparak servisleri durdurduğuna dair problemlere sebebiyet vermektedir. Kendi müşterilerimizin şuana kadar hiç birinde bu sorunu yaşamamakla beraber bazı sorun veren lisansı bizden almamış kişilerin sorunlarının kaynağının bu sebepten çıkması nedeni ile olası bir problemi önlemek amaçlı bu konuyu açma geregini duyduk.

İnternetCafem.com Destek Ekibi..!

SoRo likes this.
    dejawu1978 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dejawu1978
    eline saglık admin birde su asgari 10 lisans ı 5 e çekseler ne güzel olacak
    bana kalırsa fiyatı çeksinler aşagı taksit yapsınlar vs.. ücreti çok değil ancak en azından taksit imkanının olması şart.. Nede olsa bu meslekte 50 kuruşlarla para topluyoruz.. Bu konu için ben kendi ekonomik gücümle bir taksit imkanı yapmaya çalışacağım onlar yapmazsa bunuda bilgilerinize sunuyorum.
    brubecker likes this.
    Sırf beniö için hazırlanmış bi konu
    mevcut lisansların durumunu sorgulayabileceğimiz bir sistem bulunuyormu. ?
    lebuda Nickli Üyeden Alıntı: mevcut lisansların durumunu sorgulayabileceğimiz bir sistem bulunuyormu. ?
    Şuan için bildigim kadarı ile böyle bir sistem yok ancak talebinizi CCboot yetkililerine ileteceğim. Teşekkürler.
    admin Nickli Üyeden Alıntı: CCboot bir çok ülkede aylık olarak satılmasının yanı sıra her ülkede fiyatları değişkendir.. Bu yüzden ürünü satın alırken mutlaka ürün adının yanındaki açıklamaya dikkat edelim ve monthly yazısı görüyorsanız ürünü satın alma işlemini erteleyin ve bayiniz ile iletişime geçerek yerel bir İP'ye sahip bir yerden ürününüzün satın alım işlemini yapınız. Not: Böyle bir sorun yaşadığınızda çözümü bulunmaktadır. Ancak ürünü alıp sonradan demoya düşen veya serverin stop yaparak servisleri durdurduğuna dair problemlere sebebiyet vermektedir. Kendi müşterilerimizin şuana kadar hiç birinde bu sorunu yaşamamakla beraber bazı sorun veren lisansı bizden almamış kişilerin sorunlarının kaynağının bu sebepten çıkması nedeni ile olası bir problemi önlemek amaçlı bu konuyu açma geregini duyduk.
    2 gün önce indirimsiz keyfi alırsam fiyatı ne olur acıtır mı diye bakayım dedim aynen dediğiniz gibi monthly fiyat vardı.. Bugün yine bakmam icap etti.. Monthly fiyat gitmiş normale dönmüştü, benim ki statik yerel cafe IP'si o günde aynı bugünde.. demekki adamlar dalgınlıktan istifade etmeye çalışıp bazı günler fiyatı aylık ödeme almak üzere yayınlıyorlar.
    Uyanık zihin çok önemli..
    hayır hocam onlara göre degilde ipniz mutlak suretle değişmiştir. Daha önceleri goonet yurt dışı ip si kullanıyordu bir kaç firmada aynı şeyi yaptı telekomun sanırım faiş fiyat istemesi sebebi ile olay bundan kaynaklanmıştı. Bizimki sadece uyarı idi düzeltme şansımız şifayen olmasına rağmen firma kabul etmedigi taktirde durduk yere başınız ağrımasın diye yazmıştım.
    admin Nickli Üyeden Alıntı: hayır hocam onlara göre degilde ipniz mutlak suretle değişmiştir. Daha önceleri goonet yurt dışı ip si kullanıyordu bir kaç firmada aynı şeyi yaptı telekomun sanırım faiş fiyat istemesi sebebi ile olay bundan kaynaklanmıştı. Bizimki sadece uyarı idi düzeltme şansımız şifayen olmasına rağmen firma kabul etmedigi taktirde durduk yere başınız ağrımasın diye yazmıştım.
    cafe dışında bir IP ile bakmadım. Hatta Monthly yazısını görünce sizin burda yazdığınız yazı aklıma geldi.. Adamlar ne güzel bu monthly satış olayını da halletmişler demiştim. Yazıyı tam okumadığımdan "ne yaparsak komple satın alırız"ı anlattığınızı sanmıştım. Yani IP aklımın ucuna bile gelmemişti. Keşke IP'yi kontrol etseydim ama onca yıllık ttnet statik IP bir günlüğüne değişecek değil ya..
gölge

vBulletin® Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc.