ccboot


ccboot ve türevi disksiz sistemler mantıklımı

yaklaşık 3 aydır isharedisk kullanıyorum. clientlerin açılış süreleri malum. ara sıra oyunlarda hatalar verip müşteri memnuniyetsizliği yaratabiliyor. ayrıca filtre programlarıyla uyumluluğuda büyük sorun. günlerdir uğraşıyorum handyfiltre clientlerde filtreleme yapmıyor. 24 ayar ana makinadaki virüs programıyla çakışıyor. 24 ayar için dün eseti kaldırıp avg yükledim bugün lolün güncelleme de getirmesiyle beraber bütün makinalarda oyuna girmeme oyundan atma bağlantı hataları. bir an ben bu işi


Yeni Konu aç
 1. #11
  clientlerde virüs programı yok hocam sadece ana makinada var.. dı. 24 ayarla çakışınca kaldırdım.
 2. #12
  Arakadaşlar 24 ayar kullanıyorum bende hiç donma vs sıkıntı yok. Clientlerde 2.0.7 kullanıyorum malum windows yaması istior yapınca da image çalışmıyor. Yeni image da daolmuyor. Versiondan mı artık yoksa switch server danmıdır artık bilemiyom hiç problem yaşamıom. Donma kasma geç açılma vs vs yok. isterseniz uploadlayım vereyim bendeki versiyonu.
  Masaüstü Yönetim Sistemi
  GameSave Sistemi
  Teknik Servis Takip Programı
  http://www.Fatmeto.com
 3. #13
  fatmeto Nickli Üyeden Alıntı: Arakadaşlar 24 ayar kullanıyorum bende hiç donma vs sıkıntı yok. Clientlerde 2.0.7 kullanıyorum malum windows yaması istior yapınca da image çalışmıyor. Yeni image da daolmuyor. Versiondan mı artık yoksa switch server danmıdır artık bilemiyom hiç problem yaşamıom. Donma kasma geç açılma vs vs yok. isterseniz uploadlayım vereyim bendeki versiyonu.
  vallahi çıldırıcam artık. 24 ayar clientlerde filtrelemede sorun yok benimde ama ana makinada her programla kavgalı ya ana makinadan handyfiltreyi kaldırıpmı denesem ne yapsam bilmiyorum. lol açıyorum açılmıyor. chrome açıyorum bi müddet kullanıyorum. akşama doğru bi kitleniyor ne geri geliyor ne görev sonlandırılıyor. lolde de aynı kitlenme oldumu 24 ayarda kitleniyor işlem sonlandırılmıyor. tek çözüm reset.
 4. #14
  cafe control için pan cafe filtre iççin 24 ayar maşallah hiç bir sıkıntısı yok. ama başka filtre programı da yok sorun çıkartabilir en nihayetinde, bir tane filtre programı kullan her zaman.
 5. #15
  allaşkına bi akıl verin. 10 tane harddiskli makina var onları sorunsuz kullanıyordum. sadece gamedisk özelliğinden faydalanıyodum. bugün onlarda bile sorun yaşadım. lol patch falan atmaya çalışıyo. 2.4mb yazıyo bi türlü başlamıyor. tahminim yeni istemciyle beraber lolle alakalı sorunlar bunlar. ama disksiz sistemde sorun bitmiyor. 1 haftadır mouselarda anlık (hepsinde aynı anda olan bişey) kitlenme oluyor. aslında ben ilk kurduğumda sistemi sorun yoktu. ne zamanki filtre programlarını denemeye başladım. şimdi her yerden yeni bir sorun çıkıyor. isharedisk 1.3 kullanıyorum. özellikle isharedisk kullananlar akıl verirse çok sevinirim. yada bana şu diskless ve filtre uyumlu diye tavsiye verirsenizde olur.
gölge

   vBulletin® Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc.