Durumu
    Çevrim Dışı
    Mesajları
    35
    Konuları
    7
    Cafe Programı
    Akınsoft
    Kullandığı ISS
    TTnet
    Aldığı Beğeni
    1
    Beğendikleri
    0
    clientlerde virüs programı yok hocam sadece ana makinada var.. dı. 24 ayarla çakışınca kaldırdım.

fatmeto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durumu
    Çevrim İçi
    Mesajları
    647
    Konuları
    30
    Cafe Programı
    PanCafe
    Kullandığı ISS
    Netgalaksi
    Aldığı Beğeni
    178
    Beğendikleri
    66
    Arakadaşlar 24 ayar kullanıyorum bende hiç donma vs sıkıntı yok. Clientlerde 2.0.7 kullanıyorum malum windows yaması istior yapınca da image çalışmıyor. Yeni image da daolmuyor. Versiondan mı artık yoksa switch server danmıdır artık bilemiyom hiç problem yaşamıom. Donma kasma geç açılma vs vs yok. isterseniz uploadlayım vereyim bendeki versiyonu.
    Masaüstü Yönetim Sistemi
    GameSave Sistemi
    Teknik Servis Takip Programı
    http://www.Fatmeto.com

Durumu
    Çevrim Dışı
    Mesajları
    35
    Konuları
    7
    Cafe Programı
    Akınsoft
    Kullandığı ISS
    TTnet
    Aldığı Beğeni
    1
    Beğendikleri
    0
    Alıntı fatmeto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arakadaşlar 24 ayar kullanıyorum bende hiç donma vs sıkıntı yok. Clientlerde 2.0.7 kullanıyorum malum windows yaması istior yapınca da image çalışmıyor. Yeni image da daolmuyor. Versiondan mı artık yoksa switch server danmıdır artık bilemiyom hiç problem yaşamıom. Donma kasma geç açılma vs vs yok. isterseniz uploadlayım vereyim bendeki versiyonu.
    vallahi çıldırıcam artık. 24 ayar clientlerde filtrelemede sorun yok benimde ama ana makinada her programla kavgalı ya ana makinadan handyfiltreyi kaldırıpmı denesem ne yapsam bilmiyorum. lol açıyorum açılmıyor. chrome açıyorum bi müddet kullanıyorum. akşama doğru bi kitleniyor ne geri geliyor ne görev sonlandırılıyor. lolde de aynı kitlenme oldumu 24 ayarda kitleniyor işlem sonlandırılmıyor. tek çözüm reset.

Demrearena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durumu
    Çevrim Dışı
    Mesajları
    347
    Konuları
    10
    Cafe Programı
    PanCafe
    Kullandığı ISS
    TTnet
    Aldığı Beğeni
    44
    Beğendikleri
    32
    cafe control için pan cafe filtre iççin 24 ayar maşallah hiç bir sıkıntısı yok. ama başka filtre programı da yok sorun çıkartabilir en nihayetinde, bir tane filtre programı kullan her zaman.

Durumu
    Çevrim Dışı
    Mesajları
    35
    Konuları
    7
    Cafe Programı
    Akınsoft
    Kullandığı ISS
    TTnet
    Aldığı Beğeni
    1
    Beğendikleri
    0
    allaşkına bi akıl verin. 10 tane harddiskli makina var onları sorunsuz kullanıyordum. sadece gamedisk özelliğinden faydalanıyodum. bugün onlarda bile sorun yaşadım. lol patch falan atmaya çalışıyo. 2.4mb yazıyo bi türlü başlamıyor. tahminim yeni istemciyle beraber lolle alakalı sorunlar bunlar. ama disksiz sistemde sorun bitmiyor. 1 haftadır mouselarda anlık (hepsinde aynı anda olan bişey) kitlenme oluyor. aslında ben ilk kurduğumda sistemi sorun yoktu. ne zamanki filtre programlarını denemeye başladım. şimdi her yerden yeni bir sorun çıkıyor. isharedisk 1.3 kullanıyorum. özellikle isharedisk kullananlar akıl verirse çok sevinirim. yada bana şu diskless ve filtre uyumlu diye tavsiye verirsenizde olur.

Giriş

Giriş