ccboot

istorage 2.5 yardım

arkadaşlar istorage 2.5 versiyonunu game disk olarak kullanan varmı ? Varsa yardımcı olabilir mi? 60 client var. server özellikleri olarak 120gb sistem kurulu ssd + 120gb ssd + 250 gb ssd + 32 gb ram + (2 tb+2 tb raid hdd) var. sistem win7 . programı kurdum oyunlar kurulu hddleri tanıttım. clientten de iscs başlattım gördü. sıkıntı yok fakat şimdi serverın 2 etherneti var ekstradan 1 ethernet daha taktım. 3 ethernet oldu şimdi bende 3 switch var programda bunları nasıl ayarlıyacağım ya

Yeni Konu aç
    arkadaşlar istorage 2.5 versiyonunu game disk olarak kullanan varmı ? Varsa yardımcı olabilir mi?

60 client var.

server özellikleri olarak 120gb sistem kurulu ssd + 120gb ssd + 250 gb ssd + 32 gb ram + (2 tb+2 tb raid hdd) var. sistem win7 . programı kurdum oyunlar kurulu hddleri tanıttım. clientten de iscs başlattım gördü. sıkıntı yok fakat şimdi serverın 2 etherneti var ekstradan 1 ethernet daha taktım. 3 ethernet oldu şimdi bende 3 switch var programda bunları nasıl ayarlıyacağım ya da programdan değilde başka bir yerden mi ayarlıyacağım switchlerle ethernetleri. Sanırım her ethernet 20 pc ye yetiyor diye söyleniyordu. bir ikinci sorum bu write back ve cache olayını programda nasıl ayarlıyoruz hangi hard diske write back vermem gerekiyor ya da ram e mi cache vermem lazım sadece bilgisayarlar oyunları görebiliyor diğer hiçbir ayarını bilmiyorum. Yardımcı olacak biri varsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Hocam 60 cliente bu programı güvenmek pek mantıklı gelmedi bana açıkçası.
    Selçuk DERE
    0 507 ------ 11
    Destek : dereselcuk@gmail.com
    www.ucgenoyunarsivi.com
    selcukdere Nickli Üyeden Alıntı: Hocam 60 cliente bu programı güvenmek pek mantıklı gelmedi bana açıkçası.
    hocam gamedisk olarak kullanıcam halihazırda clientlerde hdd var. bundansonra çıkacak oyunları ve online oyunları buradan oynatıcam sıkıntı mı olur diyorsun hocam başka önerebileceğin bir program varsa sevinirim
    Bu kadar güze lbir serverın varken tavsiyem ccbot veya isharedisk kullanman bu kadar güzel servere bunlar çok iyi çalıstırır ben kullanıyorum İStroge 2.5 25 PC için özel mesaj atarsan yardımcı olurum tabikide
    requiemm likes this.
    ByHebun Nickli Üyeden Alıntı: Bu kadar güze lbir serverın varken tavsiyem ccbot veya isharedisk kullanman bu kadar güzel servere bunlar çok iyi çalıstırır ben kullanıyorum İStroge 2.5 25 PC için özel mesaj atarsan yardımcı olurum tabikide
    Kardeş istorage game server olarak 25 clientte herhangi bir sorun çıkarıyomu?
    Konu mcvolume tarafından (03.01.2015 Saat 17:59 ) değiştirilmiştir.
    Bilgilendirebilecek bir arkadaş umarım çıkar..
    mcvolume likes this.
    istorage için senin pc cok fazla büyük özellikte. Cunku max. 2gb dı sanırım 3gb olurmuydu emin degilim o kadar bellek yapabilion programda

ccboot yada diger programlardaki diger özellikler yok. Ethernet olayına gelince programda bi ayar yok. Ama hepsine static ip verdiğin için cafe pc lerini 20 şerli olarak iscsi den eth1 in ip si 2ni ve 3 ün ip si sinden bağlayarak bölmüş olursun baska yapabilceğin hicbirşey yok. Paran varsa arkadaşında söylediği CCBOOT yada isharedisk alman. İscsi Cake de tavisye ederim. 27 pc var bende çift cekirdek 3.4ghz 6gb ram, 60gb 180mb/s ssd ve WD 1.5TB green var raidsiz. Çook rahat yetior 2 ethernetle böldüm bende hiç sorun yaşamıyorum.
    Normal oyunlar biraz fazla GB çeksede Online oyunlar ort 500mb okuyor pc başına sonra gıdım gıdım map ve isteğe göre ondan max 50mb ı geçkin bir network trafiği görmedim desem yeridir.
    requiemm likes this.
gölge

vBulletin® Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc.