ccboot

Playstation 4 vr cafe

Merhaba playstationla alakalı bölüm bulamadığım için konuyu buraya açıyorum yanlışsa kusura bakmayın... Arkadaşlar net kafe var playstation kafeyide yeni açtım, aklımda ise 1 adet ps4 vr alıp playstation kafede denemek eğer tutarsa vr kafe açmayı düşünüyorum siz nedersiniz vr gözlüğün tanesi 2600 tl civarında...

Yeni Konu aç
    Merhaba playstationla alakalı bölüm bulamadığım için konuyu buraya açıyorum yanlışsa kusura bakmayın... Arkadaşlar net kafe var playstation kafeyide yeni açtım, aklımda ise 1 adet ps4 vr alıp playstation kafede denemek eğer tutarsa vr kafe açmayı düşünüyorum siz nedersiniz vr gözlüğün tanesi 2600 tl civarında...
    o gözlüğün anasını beller müşteri. senet falan imzalatman lazım. yan sanayi ps3 kolu bozmaya benzemez o.
    sonerinternet likes this.
    aklını başına al. kardeşim bir vr arkadaşımın dediği gibi 30 40 lira değil. kaldıki adam birşey yapsa ne yapcan adama dövecen mi? parasını mı istiyecen. sigorta yaptırmak zorunda kalırsın tabi varsa öyle bir sigorta. yani seni üzmek ve hevesini kırmak istemem ps4 oynarken gol yediğimizde elindeki kolu duvara çarpan adamı gördüm. pişkin pişkin gitti sonrada. ben girmem sizi bilmem. kolu gödüğümde 20 parçaya ayrılmıştı. arkadaşı 10 liram var demişti
    TAVSİYE etmem hocam birisi çlar kırar yuksek para canın yanar başında surekli biri durması gerekıyor sadce pes4 koysan yeterli
gölge

vBulletin® Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc.