ccboot

Nxd İyi anlayan birinin yardımına ihtiyaç var

Arkadaşlar 2 çeşit imajım var 32 bit 33 pc 64 bit 15 pc 64 bitleri sadece calıstırdıgımda sorun yok. 32 bitleri açınca server cpu şişiyor els %99 larda %100 sabit kalıyor sorun ne olabilir. Ramler ssd disk değişti. imajlar farklı farklı denendi

Yeni Konu aç
    Arkadaşlar 2 çeşit imajım var 32 bit 33 pc 64 bit 15 pc 64 bitleri sadece calıstırdıgımda sorun yok. 32 bitleri açınca server cpu şişiyor els %99 larda %100 sabit kalıyor sorun ne olabilir.

Ramler ssd disk değişti. imajlar farklı farklı denendi
    yazılımla alakalıdır hocam. Bir ara ccbootlada böyle bir problem vardı.. Yazılımın işlemci sistemni fixlemeleri gerekiyor.. Kullandığınız işlemciyi değiştirip geri dönüş yaparsanız sevinirim. NXD bilgim pek aşırı yok ancak sorunun bundan kaynaklandığına eminim diyebilirim.
    i3 işlemci var ben 3 aydır sorunsuz kullanıyordum son 1 haftadır ufaktan tekledi 2 gundurde uyutmuyor
    patboncafe Nickli Üyeden Alıntı: i3 işlemci var ben 3 aydır sorunsuz kullanıyordum son 1 haftadır ufaktan tekledi 2 gundurde uyutmuyor
    geç obm ye rich e böle sorunlarla uğraşma. linux bize uzak sistem. sorununda serverinle başbaşa kalman olası ve en iyi ihtimal süha var oda bilmem kacıncı sayfayı oku der. yaralı parmağa işemez.
    Çok fena çözümlemen var
    fevzikeles likes this.
    fevzikeles Nickli Üyeden Alıntı: geç obm ye rich e böle sorunlarla uğraşma. linux bize uzak sistem. sorununda serverinle başbaşa kalman olası ve en iyi ihtimal süha var oda bilmem kacıncı sayfayı oku der. yaralı parmağa işemez.
    Aynen katiliyorum fevzikeles saolsun kurdu bana da sorunsuz calisiyor
    vallaha fevzi bana kurmadın. richtech deli etti beni. diski bir türlü çevrim içi yapamadım, bende sildim.
    Demrearena Nickli Üyeden Alıntı: vallaha fevzi bana kurmadın. richtech deli etti beni. diski bir türlü çevrim içi yapamadım, bende sildim.
    dostum sanada kuralım ayıp ettin. ama birinci öncelik sıfır sistem kurulmuş olması lazım 2. si ise hiçbi şekilde kurmaya çalışılmaması lazım eğer deneme üstüne deneme yapıldıysa iyice zorlaşıyor iş. hem cliente hemde servere sıfır sistem kur hiçbişey yapmadan haber vere kuralım. dosyaları indir bi zahmet
    teşekürler fevzi hocam
    OYUN KAYIT PROGRAMI: http://www.internetcafem.com/forum/ucretsiz-paylasimlar/6827-oyun-kayit-programi-4.html#post25350

MEDIACENTER FIM PROGRAMI: http://www.internetcafem.com/forum/ben-boyle-dusunuyorum/7612-film-arsiv-programi-onizleme-mediacenter-mampc-9.html#post25370

SITEMIZ ve INDIRMA LINKLERI: http://viyancafe.net
    fevzi hocam eywallah işin esprisi bir yana şuan cliente oyunları yüklüyorum. onların bitmesiyle birlikte başlayacam bu arada ethernetcarflarım gelecek. xp ve win7 olarak sistem kuracam ama bakcaz nasıl olacak. bu arada yardımın için teşekkür ederim benim denemelerimde 0 sistem üzerineydi. ben birini kurup ikinciyi üstüne kurarak deneme yapmıyorum.
gölge

vBulletin® Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc.