ccboot

Vodafone internet hattimda wolfteam ve lol açilmiyor ve bağlanmiyor

İyi pazarlar arkadaşlar.Kafeme yeni sistem kurdum.Filtre olarak ilk defa kurduğum handy filtre programını kurdum 1 hafta sonra handy filtre programı wolfteamı engelledi bende sildim.pan filtre programı kurdum son 4 güne kadar sorun yoktu ama bend e2 tane internet hattı var biri vodafone digeri ise ttnet.son 4 gündür vodafone hattıımda ne wolfteam nede lol'e bağlanmıyor.neden olduğu ile ilgili bilgisi olan veya daha önce başına gelen varsa yardımlarınızı

Yeni Konu aç
    İyi pazarlar arkadaşlar.Kafeme yeni sistem kurdum.Filtre olarak ilk defa kurduğum handy filtre programını kurdum 1 hafta sonra handy filtre programı wolfteamı engelledi bende sildim.pan filtre programı kurdum son 4 güne kadar sorun yoktu ama bend e2 tane internet hattı var biri vodafone digeri ise ttnet.son 4 gündür vodafone hattıımda ne wolfteam nede lol'e bağlanmıyor.neden olduğu ile ilgili bilgisi olan veya daha önce başına gelen varsa yardımlarınızı bekliyorum.
    Eklenen Resimlerin Önizlemeleri Eklenen Resimlerin Önizlemeleri Vodafone internet hattimda wolfteam ve lol açilmiyor ve bağlanmiyor-league-legendsjpg   Vodafone internet hattimda wolfteam ve lol açilmiyor ve bağlanmiyor-wolfteamjpg  

Hangi şehirdesiiz? Balıkeir tarafındaki arkadaşlarda benzer sorunlar olduğu için lol gibi hatları ttnet yada alternatif firmalara yönlendirmiştik.
    Manuel DNs girerek aşmayı dene. 208.67.222.222 yada 208.67.220.220 yada google dnsleri gir dene.
    Masaüstü Yönetim Sistemi
    GameSave Sistemi
    Teknik Servis Takip Programı
    http://www.Fatmeto.com
    Bunların dışında oyunlar loadbalance dan bağlanmaya çalışıyor olabilir mi ?
    Asla pes etme!
    Mustafa Ekinci
    musthe@gmail.com
    fatmeto kardeşim dnslerim 208.67.222.222 208.67.220.220 ilk defa böyle bir sey basıma geldi vodafone müşteri hizmetlerinide aradım ilgilencekler bakalım haber bekliyorum.
    Limon cafe kardesim loadbalance nedir kardeşim onun hakıknda bilgim yokta
    network666 kardesim ttnet hattımda sıkıntı yok zaten wodafone da bu sıkıntım var evet bu arada balıkesirde cafem.

İlginiz için de bu arda teşekkürler.
    Konu truarek tarafından (02.01.2017 Saat 14:17 ) değiştirilmiştir.
    Balıkesirdeki tüm arkadaşlarda maalesef benzer sorun var. İnternete girişte bir sorun yok ancak oyunlara çok geç bağlanıyor veya hiç açmıyor. Dns vs gibi bir çok deneme yaptık modeme tek bilgisayar bağladık ama benzer sorun devam ediyor. Arkadaşlarda router kurulu olduğu için oyunları diğer firmaya yönlendirip çözdük.
    Network666 kardeşim wodafone müşteri hizmetlerini aradım.ilgileniyoruz sorun ile ilgil diye msj atılar ve bugun sorun hallettiler.yardımlarınız için teşekkür ederim hepinize
    hocam bende vodafone kullanıyorum geçende bir oldu sonra hemen düzeldi. ilginçtir bizim burdaki cafelerde de yoktu. onlar vodafone kullanmıyorlar. neyse uzunlafın kısası gerçekten memnunum. Allah bozmasın böyle devam etsin inşallah...
gölge

vBulletin® Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc.