Durumu
    Çevrim Dışı
    Mesajları
    60
    Konuları
    9
    Cafe Programı
    TredCafe
    Kullandığı ISS
    Netgalaksi
    Aldığı Beğeni
    9
    Beğendikleri
    1

Para Kazandıran Oyunlar

Arkadaşlar son günlerde para kazandıran çiftlik tarzı oyunlar yaygınlaşmaya başladı şimdi bu oyunlar hakkında kısa bilgi vereceğim
    ilk oyunumuz çılgın tavuklar
    oyunda tavuk alıyorsunuz yumurtalarını satarak para kazanıyorsunuz (gerçek para)
    ancak bu oyundaki paranızı çekebilmeniz için ödeme puanınızın olması gerekiyor onu da oyun parası ile alabiliyorsunuz para yatırmazsanız sabırla beklemeniz gerekiyor. aldığınız tavuk depo dolduktan sonra üretim yapmıyor buna dikkat etmeniz gerek biraz sabırlı iseniz ilk seferinde 1500 akçe veriyor hiç tavuk almadan bonuslarla ve kod girerek 5 yumurta alıyorsunuz bu kodları girerek yumurta biriktirip satarak 1600 akçeye yükselmeyi deneyebilirsiniz. oyun beni baya sardı size de denemenizi öneririm kayıt olmak için
    https://www.cilgintavuklar.com/kaydol.php?ref=137268
    bilgileri doğru girmeniz önemlidir. (ileride parayı çekebilmek açısından)

ikinci oyunumuz çılgın çiftlik
    bu oyunda hem tavuk hem inek alarak yumurta ve süt üretimi yaparak para kazanabiliyorsunuz diğer oyun gibi ancak deposu diğerine göre çabuk doluyor dikkat etmeniz gerek ayrıca reklamları tıklayarak günlük bonus kazanmanız mümkün. oyuna kayıt olmak için
    http://cilginciftlik.com/?ref=4630

ve son oyunumuz da ütopya bu biraz daha kolay çünkü depo derdi yok oyunda ilk kayıt olduktan sonra ineğinizi alın süt vermeye başlasın 2 saatte bir bonus kazanma imkanı veriyor oyun diğer iki oyuna göre en basiti bu gibi geldi bana birde bonus kısmında 2 saatte bir bonus alıp 1-2 günde 1 inek alabilirsiniz ilk kayıttan sonra bonus vermeyebilir biraz süre geçtikten sonra deneyin bu oyuna kayıt olmak için
    http://utopya.online/kaydol.php?davet=958a6be896

NOT: KAYIT LİNKLERİ REFERANS LİNKLERİMDİR BU LİNKLERDEN KAYIT OLURSANIZ BANA DA FAYDANIZ OLUR
    Konu ZumrutCafe tarafından (21.08.2016 Saat 19:05 ) değiştirilmiştir.

ose06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durumu
    Çevrim Dışı
    Mesajları
    450
    Konuları
    15
    Aldığı Beğeni
    12
    Beğendikleri
    177
    gercek para mı kazanılıyor
    kac günde ne kadar kazandın ?
    Az Laf,Çok İş.

Durumu
    Çevrim Dışı
    Mesajları
    60
    Konuları
    9
    Cafe Programı
    TredCafe
    Kullandığı ISS
    Netgalaksi
    Aldığı Beğeni
    9
    Beğendikleri
    1
    Alıntı ose06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gercek para mı kazanılıyor
    kac günde ne kadar kazandın ?
    evt gerçek para henüz yeni başladım daha kendimi geliştirme aşamasındayım

Durumu
    Çevrim Dışı
    Mesajları
    16
    Konuları
    1
    Aldığı Beğeni
    1
    Beğendikleri
    1
    Bende bulaştım bu oyuna kafede boş beklemekten se azda olsa bişeyler kazandırıyor ama sabırla ilerleyen zamanlarda gunluk 10-15- kazananlar var biz neden kazanmayalım ki.

Mycity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durumu
    Çevrim Dışı
    Mesajları
    6
    Konuları
    2
    Cafe Programı
    PanCafe
    Kullandığı ISS
    Goonet
    Aldığı Beğeni
    3
    Beğendikleri
    2

Durumu
    Çevrim Dışı
    Mesajları
    60
    Konuları
    9
    Cafe Programı
    TredCafe
    Kullandığı ISS
    Netgalaksi
    Aldığı Beğeni
    9
    Beğendikleri
    1
    Alıntı Mycity Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyunu yeni gösterdik botunu ne ara buldunuz

Durumu
    Çevrim Dışı
    Mesajları
    60
    Konuları
    9
    Cafe Programı
    TredCafe
    Kullandığı ISS
    Netgalaksi
    Aldığı Beğeni
    9
    Beğendikleri
    1
    bu tarz oyunlar gittikçe yaygınlaşmaya başladı süper çiftçi ve çiftlikbank diye 2 oyun daha çıkmış bu demek oluyor ki bu oyunlar para tuzağı para yatırmadan gelişmeye çalışmanızı tavsiye ederim.

Durumu
    Çevrim Dışı
    Mesajları
    60
    Konuları
    9
    Cafe Programı
    TredCafe
    Kullandığı ISS
    Netgalaksi
    Aldığı Beğeni
    9
    Beğendikleri
    1
    konuyu açtığım günden beri ütopyayı kasıyorum gerçekten para alan arkadaşlarım var ben para yatırmadan baya geliştirdim hesabı utopyayı kesinlikle tavsiye ederim.

VidPoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durumu
    Çevrim Dışı
    Mesajları
    462
    Konuları
    77
    Cafe Programı
    Akınsoft
    Kullandığı ISS
    Fixnet
    Aldığı Beğeni
    40
    Beğendikleri
    49
    bu tarz siteler hazır script ile 100-150 tl arası kuruluyor genelde 18-20 yaş arası gençler açıyo ve milletin parasını vurup kapatıyolar siteleri yakında devlet el atıcaktır çünkü yaptıkları iş dolandırıcılık ha gerçekten şirket kurup alıdğı yatırımları realde değerlendirip yatırımcısına para ödeyenlerde var ama scam site çok fazla en son biri çılgıneşekler die site açsada anlasa artık millet bu işi bi dalavere olduğunu yapılıcak tek şey bu tarz sitelerle ilgileniyorsanız yatırım yapmamaktır.

bu sitelerin genel oyunu
    sitenin adamları vardır sürekli para yatırıyomuş gibi sizi gaza getirirler sonra sizde yatırım yaparsınız onları görüp sonra bakarsınızki bi süre sonra karakterler sınırsızken 30 günlük olur veya atıyorum saatte 1000 üretim varken bu bi anda 100 e düşer karakter almak pahalılanır depo getirirler depo alamk zorunda kalırsın vs vs vs gibi şeylerle hiç ederler parayı ha bide ödeme puanı dalaveresi vardır oda ayrı bi hikaye yani kısacası boş işler para yatırmadan önce çok iyi araştırma yapın arkadaşlar.
    brubecker likes this.

Durumu
    Çevrim Dışı
    Mesajları
    60
    Konuları
    9
    Cafe Programı
    TredCafe
    Kullandığı ISS
    Netgalaksi
    Aldığı Beğeni
    9
    Beğendikleri
    1
    evet hazır script olanlarda var ve çoğu kısa sürede patlıyor.
    ütopyayı kesinlikle tavsiye ederim demiştim kasım ayında 500 tl yatırım ile girdim 5000 tl çektim şimdiye kadar fakat artık oyunda sonsuz kazancı önlemek adına müdahale olacak bunun için 25 martta istanbul the green park otel de toplantı yaptılar oyuncularla çeşitli fikirler sunuldu 1 hafta içinde karar açıklayacaklar 1 hafta sonra duruma göre girebilirsiniz.

onun haricinde çılgın tavuklar yalan oldu orda da 255 tl yatırıma 367 tl çektim

çılgınçiftlik hakkında pek bilgim yok zaten depo hilesinden dolayı ban yiyince oynamadım bir daha
    MaviNet_45 likes this.

Giriş

Giriş