ccboot

Yilsonu defter tastik ücretleri....?

s.a cümleten arkadaşlar bu seneki defter tastik ve muhsabe ücretleriniz nedir? ayrıca yazarkasa olayında hangi modelde karar kıldınız ....ay sonuna az bir süre kala bilgilerimizi paylaşıp ona göre hareket edelim

Yeni Konu aç
    s.a cümleten

arkadaşlar bu seneki defter tastik ve muhsabe ücretleriniz nedir? ayrıca yazarkasa olayında hangi modelde karar kıldınız ....ay sonuna az bir süre kala bilgilerimizi paylaşıp ona göre hareket edelim
    220tr aldım yazarkasa 1-2 ay oldu alalı

150 tl de defter tasdik ödedim
    Asla pes etme!
    Mustafa Ekinci
    musthe@gmail.com
    Limancafe Nickli Üyeden Alıntı: 220tr aldım yazarkasa 1-2 ay oldu alalı

150 tl de defter tasdik ödedim

150 tl çok iyi benim muhasebeci geçen sene 200 tl demişti...........bu sene henüz konuşmadık bakalım piyasaya göre pazarlık yapacağım.......ayrıca bende büyük ihtimalle 220 tr alacağım .....bu ay masraf ayı maalesef
    birde eski yazarkasayı kapattırma ve hurdaya çıkarma bedeli var aklında bulunsun
    Asla pes etme!
    Mustafa Ekinci
    musthe@gmail.com
    1 yılı gecti aynı cihazı kullanıyorum gayet iyi. defter tastik 250 ödemiştim. sizin fiyatlar iyimiş
    Bir avuç kömür için, Bir ömür verenlere...
    350diyor muhasebeci defter tastik için tey tey bu muhasebeci şutlanacak belli oldu
    Bende gecen sene 200 ödemiştim. Bu sene 50 ekleyelim dedi. 250 verdim. Evet bu dfter tastik biraaz haksız kazanç gibi görünüyor ama, Muhasebeciler odası bu imkanı bunlara bir kere bu imkanı sağlamış. ne kadar koparırsa kar. yapacak bişi yok
    Muh. Aylık : 100 TL benim bu arada.
    Masaüstü Yönetim Sistemi
    GameSave Sistemi
    Teknik Servis Takip Programı
    http://www.Fatmeto.com
    bizim muhasebeci 500 tl istedi de vermeyeceğimi söyledim hiç vermeyecem dedim vermeyemce onaylatmasın
    Arkadaş lar 100 sayfa defter tasdik masrafi 7.5 tl dir. Bizzat noterde çalişan yeğenim var. Gerisini siz düşünün.
    Limancafe Nickli Üyeden Alıntı: birde eski yazarkasayı kapattırma ve hurdaya çıkarma bedeli var aklında bulunsun
    açarken para kapatırken para oh ne ala peki hocam ortalama ne kadar para alıyorlar? sonra donumuzu kaptırmayalım adamlara
gölge

vBulletin® Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc.