ccboot

Monitör Tavsiyesi

selamunaleykum; Cafeme yeni monitörler almayı düşünüyorum. mevcutta kullandığım Benq GL2460 lardan memnunum fakat 27 de olsa fenamı olur diyede aklımdan geçiyor. 60 hertz ile 144 hertz arasında hissedilir fark varmıdır? internetten araştırdım fakat cafesinde kullanan arkadaşların yorumları daha çok işime yarayacaktır. Kullanan arkadaşlar yorum yazarlarsa sevinirim. Bu arada çok üst seviye pc lerim yok. ekran kartlarım 2gb rx 460. bunuda gözönünde bulundurabiliriz.

Yeni Konu aç
    selamunaleykum;

Cafeme yeni monitörler almayı düşünüyorum. mevcutta kullandığım Benq GL2460 lardan memnunum fakat 27 de olsa fenamı olur diyede aklımdan geçiyor. 60 hertz ile 144 hertz arasında hissedilir fark varmıdır? internetten araştırdım fakat cafesinde kullanan arkadaşların yorumları daha çok işime yarayacaktır. Kullanan arkadaşlar yorum yazarlarsa sevinirim. Bu arada çok üst seviye pc lerim yok. ekran kartlarım 2gb rx 460. bunuda gözönünde bulundurabiliriz.
    KeyFiXeR likes this.
    rx 460 ile 144hz bi işine yaramaz.

27" ben aldım müşteri de bende çok rahatsız olduk.
    27" kullanmak için masa en'i geniş olmalı müşteri ile monitör arasında en az 70 cm bulunmalı yoksa hem rahatsız ediyor hem baş ağrısı yapıyor.
    Birde 2540x1440 olmadıkça 27 almanın bence anlamı yok. Bu çözünürlükte de elindeki kart yetersiz kalır.

2k 27 monitörlerin fiyatlarıda 1.5 civarında.
    pyramidcafe likes this.
    Asla pes etme!
    Mustafa Ekinci
    musthe@gmail.com
    aynen limancafe doğru söylüyor. 24 inç monitörler bence daha iyi ekran güyük olduğunda her oyun için avantaj sağlamıyor. inanın dez avantajları da oluyor. fps ve moba oyunlar birine iyi gelirken diğerine sıkıntı verebiliyor. kullanıcılar alışık olmadıkları için tercih etmeyebiliyorlar. 24 iyidir bak keyfine....
    pyramidcafe likes this.
gölge

vBulletin® Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc.