Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bunların arasında bi fark varmı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yardım Bunların arasında bi fark varmı

bu klavyelerin arasında fark varmı yoksa aynı modelde hurafemi yapmışlar birinin adı başka birinin adı başka.

bilgisi olan kullanan yokmu yaw

Yorum yap

Aynen hurafe yapmışlar Tuncay
      Welcome to www.A4Tech.com::Products
      A4 tech in sitesine bak. Tek bir ürün olduğunu göreceksin.
      Ana rahminden düştük geldik pazara,
      Bir de kefen aldık döndük tekrar mezara !

Yorum yap

Hocam ben A4-TECH KB-28G olan modelini takribi 8 senedir kullanıyorum. Kemik gibi klavyedir. Bu modelinide değerlendirebilirsin. Setdeki fareleri de çok manyak güzelller ama malasef bendekileri müşteriler bilerek diye düşünüyorum tuşlarını yukarı yapmak suretiyle kırdılar hep. Ama kalvye canavar diyebilirim.

Yorum yap

İsimlere dikkat edersen zaten aynı sadece süslenmiş gibi A ve B sitesinde 2 satış açılır sadece isimlerde oynama yapılır nerdeyse fiyat dahi aynıdır
          İrtibat:
          Mail : emrebulgan@hotmail.com

Yorum yap

A4'ün sitesine dahi bakmaya gerek yok, ikisinin de aynı model ismi var, ikisi de Q klavye düzenine sahip ve multimedia seçeneği sunuyor. Teknosa'nın sitesi zaman zaman böyle isimlendirme farklılıkları yapıyor. Herhalde e-ticaret sistemlerinde sayfa uzantıları karışmasın ve satış trafiğini takip edebilsinler diye yapıyorlar. Eğer cafe için toplu olacaksan, araçla gidip alabileceksen, Teknosa Kampanya, İndirim ve Hediye Çeki 2017 Mayıs — Promocodius.com sayfasına göre mağazadan alanlara 150 lira indirim yapıyorlar. Aklında bulunsun, internetten toplu rakamda alıp hepsinin bir mağazaya yönlendirilmesini isteyebilirsin sonuçta.

sadecemusic Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
            Aynen hurafe yapmışlar Tuncay
            Welcome to www.A4Tech.com::Products
            A4 tech in sitesine bak. Tek bir ürün olduğunu göreceksin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X