Duyuru

Collapse
No announcement yet.

TPLink R470t+ Detaylı kurulum ve inceleme

Collapse
This topic is closed.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

2 cafe var ondan

Yorum yap

diğer tarafta bülent hoca satıyodu bilgin olsun ben 306 tl ye aldım 480+
      YAĞMUR İNTERNET KAFE - İSTANBUL

Yorum yap

İsmail r480 ile r470 arasında neredeyse fark yok ama çok fiyat farkı var 150 tl gibi bence r470 bakabilirsin.
        Asla pes etme!
        Mustafa Ekinci
        musthe@gmail.com

Yorum yap

Serverin değişmesinden ötürü resimler uçmuştu resimler yenilendi policy routing kısmıda stabil oldu bu ayarlar ile %98 performansla pingsiz oyun oynatıyorum cafe full olduğu zamanlarda. Ayrıca bir kaç eklenti yaptım mesajlara
          Asla pes etme!
          Mustafa Ekinci
          musthe@gmail.com

Yorum yap

2. hattı sadece LOL için ayarlamak ne kadar mantıklı ? Kafenizde LOL çok fazla derecede oynanıyorsa evet mantıklı ama diger oyunlardan oynayanlardan da varsa onlara yazık degil mi Örn cs 1.5, Crossfire, Wolfteam, minecraft Online, knightonline vb. Bunlar hat 1 den oynayınca illa lag ping olcak onlarda memnun kalmayacak.

işin özü sadece LOL yapsan bi türlü yapmasan skype vb programlar oyun portlarına dalıyor bir turlü.
            Yani %100 çözüm kesinlikle yok.
            Masaüstü Yönetim Sistemi
            GameSave Sistemi
            Teknik Servis Takip Programı
            http://www.Fatmeto.com

Yorum yap

eline sağlık şu an için süper bir anlatım olmuş bu router hakkında. keşke bu desteği TPLink verse yada config hazırlasa, sonuçta bu aleti %90 kafecilerden başkası almaz.

Yorum yap

Bu aleti en ucuz ve en güvenilir nerden alabilirim

Yorum yap

XyMoX Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster

en ucuz TP-Link TL-R470T Plus Access Point / Eri

En Ucuz TP-Link TL-R470T+ Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları - Bilio.com

En ucuzu webdenal

Gayet düzgün bir alışveriş sitesi.

WebdenAl yorumları:
                  https://www.akakce.com/forum/Webdenal.com,139.html
                  Ana rahminden düştük geldik pazara,
                  Bir de kefen aldık döndük tekrar mezara !

Yorum yap

Ben arenadan aldım en ucuz ordaydı alper

Şimdi baktım evet en ucuz webdenal
                    yalnız arena çok sattığı için son sürüm (v4) cihaz geliyor diye tahmin ediyorum bana v4 geldi
                    Konu Limancafe tarafından (https://www.internetcafem.com/member/334-limancafe Saat 29 Mayıs 2015, 09:24 ) değiştirilmiştir.
                    Asla pes etme!
                    Mustafa Ekinci
                    musthe@gmail.com

Yorum yap

Bende webdenal dan aldım v4 geldi almadan önce sormuştum v4 mü diye evet dediler başka versiyon gelseydi geri yollayacaktım.

Yorum yap

Banada bugü geldi alet v4 versiyon oda webdenal dan aldım 2günde geldi

Yorum yap

bendeki v5 ne farkeder v5-v4 v3 v2 bunlar üretim partileri başka birsey değil kanımca

Yorum yap

SoRo Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                            bendeki v5 ne farkeder v5-v4 v3 v2 bunlar üretim partileri başka birsey değil kanımca
                            evet ama her birinin firmware'i farklı r470 de en üst v4 en gelişmiş olan firmware'i kullanıyor v1-2 lere youtube den bakarsan çok farklı ve kullanımı zor bir arayüzleri var

https://www.youtube.com/watch?v=O7XLU0OglNE
                            Asla pes etme!
                            Mustafa Ekinci
                            musthe@gmail.com

Yorum yap

Fatmeto arkadaşımızın cihaz bağlantıları ve modem ayarları yardımları için teşekkür eder..
                              Limancafe arkadaşımızında tw ile bağlanip cihaz ayarlarını yapması ile cihazi kullanmaya başladık ilk izlenimler gayet iyi.
                              Değerli vakitlerini bana harcadıkları için tek tek teşekkür ederim..
                              LOL Oynarken veya csgo vs aynı anda başkası 1.5mb la dosya çektiği halde ping oluşmadı..76 ms alıyorum en düsük lol de daha altını hiç görmedim fiber yok zaten bazı makinalarda farklılık gösteriyor 80 85 oluyor.Şikayet almadım cocuklardan henüz..
                              CSGO oynarken arada hafif bi dalgalanma oldu kaçak var sanırım

16+8 mb adsl kullanıyorum... 16 internet - 8 mb oyun hattı olarak ayarlandı..

Yorum yap

Fatmeto arkadaşımızın cihaz bağlantıları ve modem ayarları yardımları için teşekkür eder..
                                Limancafe arkadaşımızında tw ile bağlanip cihaz ayarlarını yapması ile cihazi kullanmaya başladık ilk izlenimler gayet iyi.
                                Değerli vakitlerini bana harcadıkları için tek tek teşekkür ederim..
                                LOL Oynarken veya csgo vs aynı anda başkası 1.5mb la dosya çektiği halde ping oluşmadı..76 ms alıyorum en düsük lol de daha altını hiç görmedim fiber yok zaten bazı makinalarda farklılık gösteriyor 80 85 oluyor.Şikayet almadım cocuklardan henüz..
                                CSGO oynarken arada hafif bi dalgalanma oldu kaçak var sanırım

16+8 mb adsl kullanıyorum... 16 internet - 8 mb oyun hattı olarak ayarlandı..
                                CS GO portları benim yazdığım portların içinde yok sen yazdınmı yoksa benim yazdığımı mı CS GO sandın o normal CS 1,6 portları
                                Asla pes etme!
                                Mustafa Ekinci
                                musthe@gmail.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X