Duyuru

Collapse
No announcement yet.

TPLink R470t+ Detaylı kurulum ve inceleme

Collapse
This topic is closed.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Pubg (Playerunknown's Battlegrounds) oyununun portu lazım. Elinde olan varsa paylaşabilirse sevinirim.

Yorum yap

• merhaba ben r470t aldım 2. hat içinde başvurdum şu anda ccboot kullanıyorum ip o veriyor oto değil. ip adresim 10.0.0.2 modem ip si ve ağ geçidide bu bilgisayarların. sorum şimdi ben bu cihaza ve 2. modeme ne ip si vercem kaç vermem gerekiyor ???

Yorum yap

• 2 hattım var biri online oyunlar için ikincisi internet için hatları ayırdım online oyunlar gayet güzel çalışıyor lolde ping 18 lerde- interneti kullanan 5-10 kişi film izlesin veya sosyal medayayı kullansın hat da şişme oluyor hız ölçümü yaptığımda 300kb kadar düşüyor modemden cihazın potuna giden kabloyu çıkartıp takıyorum hat rahatlıyor daha sonra kullandıkça yine aynısı oluyor port yerlerini de değiştirdim yine aynı 3 tane kaliteli modem değiştirdim aynı

Yorum yap

• Cafeme bugün süperonlinenın superbox isimli modemini aldım bulundupum bölgede fiber olmadığından bu şekilde fiber hıza ulaşacagım fakat şöyle bir sorun var mevcutta int+oyun 2 hattım bu cihazla sorunsuz çalışıyor fakat bu yeni aldığım modemi routera bağladıgımda lan ışığı sönüyor ne dinamik ne statik hiçbir şekilde bağlanmıyor nerede hata yapıyor olabilirim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X