Duyuru

Collapse
No announcement yet.

TPLink R470t+ Detaylı kurulum ve inceleme

Collapse
This topic is closed.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Limancafe Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    CS GO portları benim yazdığım portların içinde yok sen yazdınmı yoksa benim yazdığımı mı CS GO sandın o normal CS 1,6 portları
    CSGO da 27000 ve üstü portları kullanıyor genelde 27015 16 30 öyle gidiyor

https://support.steampowered.com/kb_...8571-GLVN-8711
    Konu XyMoX tarafından (https://www.internetcafem.com/member/41-xymox Saat 05 Haziran 2015, 20:24 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

XyMoX Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      CSGO da 27000 ve üstü portları kullanıyor genelde 27015 16 30 öyle gidiyor

https://support.steampowered.com/kb_...8571-GLVN-8711
      Cs Go oynayan masanın IP adresini;
      Maintenance>Nat Table yolunu izleyip LAN'ı seçerek dinlemeye al. Remote Port başlığında hangi Portları kullandığını tesbit edebilirisin
      Asla pes etme!
      Mustafa Ekinci
      musthe@gmail.com

Yorum yap

Limancafe Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        Cs Go oynayan masanın IP adresini;
        Maintenance>Nat Table yolunu izleyip LAN'ı seçerek dinlemeye al. Remote Port başlığında hangi Portları kullandığını tesbit edebilirisin

Online serverlerin portları genelde böyle gozukuyor
        Counter Strike Global Offensive Server List | Search Csgo Stats, Rankings, and Banners - Game Tracker

80 UDP 192.168.2.219 27005 14241 146.66.155.142 27044 180 WAN2
        81 UDP 192.168.2.219 54812 14049 146.66.155.8 27019 177 WAN2

1 tanesi WAN1 e kaçmış sanırım

Konu XyMoX tarafından (https://www.internetcafem.com/member/41-xymox Saat 05 Haziran 2015, 20:49 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Online serverlerin portları genelde böyle gozukuyor
          Counter Strike Global Offensive Server List | Search Csgo Stats, Rankings, and Banners - Game Tracker

80 UDP 192.168.2.219 27005 14241 146.66.155.142 27044 180 WAN2
          81 UDP 192.168.2.219 54812 14049 146.66.155.8 27019 177 WAN2

1 tanesi WAN1 e kaçmış sanırım

Sağ taraftan 3. olan bölüm bizim aradığımız bölüm portlar onlar. Evet bu arada wan1 e gitmiş bi denesi configi gözden geçirebilirsin.
          sağdan 2. olan bölüm o bağlantının eskiyeceği zamanı gösteriyor saniye bazında sürekli o zaman sıfırlanıp yeni bağlantılar kuruluyor.
          Asla pes etme!
          Mustafa Ekinci
          musthe@gmail.com

Yorum yap

Tebrikler güzel bir anlatım olmuş bende rt-480 i var. 16 dan fazla kural girebiliyorsun orada ama tam işlevli çalışıyormu orasını bilemiyorum.

Yorum yap

Fatmeto arkadaşımızın cihaz bağlantıları ve modem ayarları yardımları için teşekkür eder..
              Limancafe arkadaşımızında tw ile bağlanip cihaz ayarlarını yapması ile cihazi kullanmaya başladık ilk izlenimler gayet iyi.
              Değerli vakitlerini bana harcadıkları için tek tek teşekkür ederim..
              LOL Oynarken veya csgo vs aynı anda başkası 1.5mb la dosya çektiği halde ping oluşmadı..76 ms alıyorum en düsük lol de daha altını hiç görmedim fiber yok zaten bazı makinalarda farklılık gösteriyor 80 85 oluyor.Şikayet almadım cocuklardan henüz..
              CSGO oynarken arada hafif bi dalgalanma oldu kaçak var sanırım

16+8 mb adsl kullanıyorum... 16 internet - 8 mb oyun hattı olarak ayarlandı..
              Rica ederim. Takıldığınız konular olursa yardımcı olmaya çalışırız. Güle Güle kullanın.
              Masaüstü Yönetim Sistemi
              GameSave Sistemi
              Teknik Servis Takip Programı
              http://www.Fatmeto.com

Yorum yap

Elimdeki V3 cihazı v4 e yükseltmek mümkünmü_? Bazı ayarlar eksik benim menülerde..

Yorum yap

cihaz donanım olarak v3 ise yapamassın. ama firmware yükseltebilirsin

http://www.tp-link.com.tr/support/do...%2b&version=V3
                  Asla pes etme!
                  Mustafa Ekinci
                  musthe@gmail.com

Yorum yap

Linkteki dosya ilk firmware paketiymiş. Yani üzerinde kurulu olanla aynı sanırım.. Sağlık olsun

Yorum yap

16+8 Adsl 2 hattım var (Fiber Değil)..16 internet 8 oyun için TP Linke bağladık 5. günde herhangi bir lag sesi almadım cafeden şuana kadar Resim dosya felan upload etsem son hız dosya indirsemde karışma yok şuan için.
                      Bugünki lol bakımdan sonra da pingler 10 ms düstü yada ne yaptılarsa 18 pc aktif 6 si lol 3 csgo gerisi internet birbirine karışmıyor hatlar Lolde pingler 67 68 78 arası..
                      Burdan cihazi almamda vesile olan limancafe ve fatmetoya teşekkür ederim tekrardan yardımları için

Görüntü 19 PC dolu iken alınmıstır 8 kadarı lol - 3 pc csgo - diğerleri internet kullanıyordu film dizi felan izleyen vardi
                      Konu XyMoX tarafından (https://www.internetcafem.com/member/41-xymox Saat 09 Haziran 2015, 19:31 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

yardımımız dokunduysa ne mutlu bize
                        Asla pes etme!
                        Mustafa Ekinci
                        musthe@gmail.com

Yorum yap

Teşekkür Ederim Allah Razı Olsun. Anlayamadığım Bi Yer Var. traffic control de enable bandwitch control all the time tıkladıgımda sınırlama yapıyor cok güzel. altındaki control when batnwith usage reaches %80 varya onu tam anlatabilecek varmı. onu tıkladıgımda normal indiriyor sınırlama yapmadan. r480+ modeli

Yorum yap

ARISOYNET Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                            Teşekkür Ederim Allah Razı Olsun. Anlayamadığım Bi Yer Var. traffic control de enable bandwitch control all the time tıkladıgımda sınırlama yapıyor cok güzel. altındaki control when batnwith usage reaches %80 varya onu tam anlatabilecek varmı. onu tıkladıgımda normal indiriyor sınırlama yapmadan. r480+ modeli
                            O toplam kullanım %80'i aştığında limitlemeye başla eğer aşmassa dokunma demek oluyor
                            Asla pes etme!
                            Mustafa Ekinci
                            musthe@gmail.com

Yorum yap

Cihazı Kurdum Fakat Modemimin Bir Tanesini Bridge Mode Bi Türlü Alamadım. Ne Yaptıysam Bağlanmıyor. tek hattı bağladım bazı makinelerimde lol de ping oluyor. konfigurasyona yardım edebilirmisiniz

Yorum yap

amacım aynı ip blogunda kullanmak ccboottan ayarları değiştirmeden yada sıkıntı oldugunda direk modemlere geçebilmekti. o yüzden 1.modemim 192.168.2.1 2.modemim 192.168.2.2 tplink r480+ lan ip 192.168.2.3 ccboot 1. bacagım 192.168.2.4 2.bacak 2.5 3.bacak 2.6 diyerek gidiyor. clientler 2.101 den başlayıp 2.162 gidiyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X