Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kulaklık tavsiyesi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kulaklık tavsiyesi

selam arkadaşlar,
    tam 1 sene olan turbox gtx marka kulaklıklarımın performansını çok beğendim performansı kadar, sağlamlığı da bir o kadar önemli, şık bir tasarımı var RGB LED ışıklı, ses açıp kapatabilirsin, mikrofon kalitesi çok iyi daha maşallah cızırtı şikayeti almadım. süngerisimsi zımbırtı kulaklığın kafaya oturmasını rahatlatıyor. hafif bir terletmesi var ama kulağı sarması dış dünya seslerinin arındırılmasını başarıyla yapıyor. çok rahat bir tane almayın sıra oluşur ve kulaklıkların beğenilmemesi sorunu ortaya çıkar. dediğim gibi ben pek ümitli değildim. bir kumar oynadım ve maşallah güven sorunu uzun zaman önce bitti, bugün de sizlere tavsiye ediyorum gönül rahatlığıyla. hesap yaptığımda 3 ayda bir kulaklık alıp çöpe attığımda bana pahalıya mâl oluyordu şimdi oldukça kardayım. kesinlikle tavsiye ederim beyler.
    Eklenen Dosyalar
    Konu Demrearena tarafından (https://www.internetcafem.com/member/684-demrearena Saat 15 Haziran 2017, 12:23 ) değiştirilmiştir.

Ayni ürünü bende tavsiye ederim sorunsuz bir ürün diyebilirim rampageden güzel kablo kaliteside benden + not aldi fiyati 60 TRL civari

Yorum yap

ben adamlardan bayilik aldım 52 lira şuan ama geçen sene 56 hatta bir ara 60 liralara çıktıydı. şimdi o fiyatlara makyajlı yeni modeli gelmiş ama değişiklik yaparım alırım onları

Yorum yap

güzel ürün snopy ranpage eş değer tavsiye için tşk

Yorum yap

rampageleri kullandım ama şahsen turboks 1 adım önde (aynı fiyat aralığındaki ürünler adına söylüyorum bunu) rampage nin 7.1 kulaklığına denecek bir lafım yok.

Yorum yap

Gördüğüm kadarı ile rampage e cok yakın sn-R5 KULLANIYORUM. İlk bakışta kablosunun sadece ipli oldugunu gordum Turbox in. Rampage kablosu dışında plastik kaplması var içinde dokumalı farklı bir sistem. Sn-r5 in kablosunun daha dayanıklı oldugunu dusunuyorum.
            Masaüstü Yönetim Sistemi
            GameSave Sistemi
            Teknik Servis Takip Programı
            http://www.Fatmeto.com

Yorum yap

malesef daha dayanaklı değil. ondan elimde bir tane var. oda deneme amaçlıydı. sonrasında turboksta karar kıldım. çünkü güven vermemişti plastik arkadaş yaaa ve arkadaşa vermiştim denemesi için kopuk geldi çalışıyor ama her an bozulabilenler kategorisinde

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X