Duyuru

Collapse
No announcement yet.

PSU tavsiye

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• PSU tavsiye

Sa 500W veya 600W bir PSU ihtiyacım var piyasada o kadar cok var ki allak bullak oldum gerçek 500W veren bi PSU olursa sevinirim bütçe de mümkünse en dipte olsun 5 adet alacagımdan tavsiyelerinizi yada kullandıgınız memnun kaldıgınız PSU ları söylerseniz sevinirim ekran kartım R9 270x

FSP 700w lik al _%80 verimliligi var 500w thermaltake ler gümledi en kaliteli markalardan bazilarindan ama bu ürünle onun arasinda daglar var FSP yi tavsiye ederim

Yorum yap

admin Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      FSP 700w lik al _%80 verimliligi var 500w thermaltake ler gümledi en kaliteli markalardan bazilarindan ama bu ürünle onun arasinda daglar var FSP yi tavsiye ederim
      400 Liraya dayanmış fiyatı abi çok fazla bu fiyat

Yorum yap

En ucuz FSP FSP700-60AHBC 700W Power Supply fiyat 200 lira civari usta ne 400 ü

Yorum yap

hemde r9 serisi ekran kartı kullancaksın 700 watt aşağısı olmaz hem almışken 80+ özellikli alman senin için iyi olur. bence admin sana çok mantıklı bir öneri sunmuş. haaa standart bir 500 watt lık tt alabilirsin ama verimlilik daha önemli 80+ özelliği olmayan bir psu kabaran bir elektrik faturası demek oluyor. ve hiçbir zaman kafeme sokmak istemediğim bir ekran kartı. arkadaşım sakın yanlış anlama bence güç tüketim değerleri ve ısınma sorunu olmayan kartlar üzerine yoğunlaşman daha akılcı olur. ben şahsen gtx 750 ti ile oldukça performans alıyorum yenilersemde tdp + performans konusunu incelerim

Yorum yap

Benim faturama bile etki etti bu powerlar elektrikteki dalgalanmalarda aktif PFC özelligi ile digerleri voltaj düsüsünde reset attiginda bunlar ayakta kaliyor. 500w psular ates gibiyken bunlar buz gibi banamisin demiyor. Kullandigim ekran kartlari r7 370 4gb 256 bit..

Yorum yap

bak bende ki tt lerde 500 watt dalgalanmalarda etkilenmiyor ama dediğin gibi ateş gibiler. benimde kafamda fsp var ama 700 lük fazla daha düşük alırım gereksiz yere o parayı vermem çünkü ihtiyacım olmaz. geleceğe dönük bir yatırım değil benim gözümde onun yerine daha düşük watt lık bir modelini almayı planlıyorum.500 lüğü yeter artar bana sonuçta kullandığım ekran kartları düşük güç tüketimli ve 6 makine hariç hepsi i5 1 adet 8 çekirdekli makine var gerisi amd 6300 ondan ötürü alırsam bir onlara alırım 700 watt gerisi 500 watt yeter ve artar da....

Yorum yap

ayni para haci 180 200 lira civari dedigim ürün 500 w thermal take nekadar ona göre diyorum. Bu arada elektriksel bir bilgi isinan cihat elektrikten kayip verir ve voltaj kaybindan fazla tüketim yapar

Yorum yap

evet serin çalışan alet az tüketim yapar. gereksiz yük barındırmamalı ondan 80+ ürünler tercih ediliyor. zaten artık 80+ olmayan ürün kullanmam var elimde 5 tane lokum gibi çalışıyor. elektrik faturasına 5 tanenin etkisi iyi oldu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X