Duyuru

Collapse
No announcement yet.

EveryCafe Manager

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• EveryCafe Manager

Everykafe ilgililer ve 3 günde 3 sürüm çıkarttılar işin arkasındayız dediler bizde bi deneyek dedik.

Eklenen Dosyalar
    Işık saçmak için önce yanmak gerek.

bende deneme aclı kurulum yaptım ve menun kaldım diye cafe programlarından eskık yerı yok hata artısı bıle cok dıye bılırım guzel hızmet sunmaktalar ve ucretsız bır programım ve yaptımız ısın programın arkasındayız dıyolar ( tavsiyem denemenız )

Yorum yap

Güzel görünüyor. Usb ücretlendirmesi, Ekran kartı - işlemci derece alarmı,donanım bilgisi, Ethernet bilgisi görütüleme, Kasiyer erişim hakları sınırlandırma, Toplu olarak Performans Takibi, Akıcı uzak masaüstü kontrolu. Aklıma gelen en çok bunları kullanıyorm. Bunlar var mı ? Daha aklıma gelmio benim için öncelikli bunlar.
      Masaüstü Yönetim Sistemi
      GameSave Sistemi
      Teknik Servis Takip Programı
      http://www.Fatmeto.com

Yorum yap

fatmeto Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        Güzel görünüyor. Usb ücretlendirmesi, Ekran kartı - işlemci derece alarmı,donanım bilgisi, Ethernet bilgisi görütüleme, Kasiyer erişim hakları sınırlandırma, Toplu olarak Performans Takibi, Akıcı uzak masaüstü kontrolu. Aklıma gelen en çok bunları kullanıyorm. Bunlar var mı ? Daha aklıma gelmio benim için öncelikli bunlar.

USB UCRETLENDIRME VAR ETHERNET BİLGİSİ DONANIM BILGISIDE MEVCUT UZAKTAN ERISIM MEVCUT KASIYER ERISIM HAKLARI SINIRLANDIRMASIDA VAR VE BUNLAR COK AKICI BIR SEKILDE CALISMAKTA SORUNSUZ BIR BICIMDE SITE UZERINDE canlı destek mevcutur aklına takılan herturlu soruyu sora bılırsın EveryCafe İnternet Cafe Yönetim Programı, E-Pin – Promokod Yönetimi, Mobilden Yönetim ve Ücretsiz Web Sitesi | EveryCafe

Yorum yap

sadece donanım ısısı yok onuda söyledim jet hızıyla olabilen en hızlı şekilde yapacaz dediler.

Yorum yap

eminol bulabileceğinin en iyisi bide ısı göstergeleri geldimi tadından yenmez.

Eklenen Dosyalar

Yorum yap

iyiyi Kullandığımza Rakip gelmesi çok iyi. Tatlı bir rekabet ortamı oluşması güzel. Soruları burda sorayım ki indirip kullanacak arkadaşlar aydınlansın. Süre kayıtları client tabanlı mı server tabanlı mı. Yani demek istediğim hacking olayı sürelerde yapılmaması için. Server tabanlı olmasını tercih ederiz.

URL EKLEMEYİ UNUTMUSUNUZ

http://everycafe.com.tr
              Konu fatmeto tarafından (https://www.internetcafem.com/member/493-fatmeto Saat 27 Aralık 2016, 18:46 ) değiştirilmiştir.
              Masaüstü Yönetim Sistemi
              GameSave Sistemi
              Teknik Servis Takip Programı
              http://www.Fatmeto.com

Yorum yap

serverde tutuyo.

son hesapları ayrıca extradan yedeklenmesi için başka bir diske ayar istedim. tamam dedi. oldu cart deyi virüs girdi curt deyi elektrik gitti pc açılmadı acronics veya ghosttan sonra nolacak. tamam 10 dk sistemi geri döndürdük ama c gitti android ve ios telefonlarda yazılımı var ordan alabiliyon son hesapları

Yorum yap

fevzikeles Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                  serverde tutuyo.

son hesapları ayrıca extradan yedeklenmesi için başka bir diske ayar istedim. tamam dedi. oldu cart deyi virüs girdi curt deyi elektrik gitti pc açılmadı acronics veya ghosttan sonra nolacak. tamam 10 dk sistemi geri döndürdük ama c gitti android ve ios telefonlarda yazılımı var ordan alabiliyon son hesapları
                  https://play.google.com/store/apps/d...erycafe.mobile

Yorum yap

ücretlimi yoksa reklamlımı? bedava ugraşmaz kimse sonuçta emek ve hakkı var dimi

Yorum yap

ister sadece ücretsiz kafe kontrol istersende reklam açıp buradan para kazanacaksın reklam diğerleri gibi kendi cebine değil hem sana hem yapımcıya. ücretsiz olmasındaki amaç ise herkesin kullanıp programın kasmadığını farklı hızlı ve çok fazla özelliğinin olduğunu anlatabilmek. yoksa diğer türlü kafeciye reklam dedinmi aha tamam bu kasar neti pc'yi pert eder mantığı olacak bende sizin gibi düşündüm pankafe dende olumsuz tecrübem vardı reklam pc yi bozuyo diye öyle olmadı. şu an belli sayıya ulaşıncaya kadar reklam ücreti alamayız çünki paralı alınmış reklam yok(yapımcısı ülkerle steam yapımcılarıyla crytek ve daha birçok büyük firma ile görüştüm belli sayı olmayınca reklam vermiyorlar dedi, doğru adam boşa para vermek istemez. ) fazla sayıda değil. sadece reklam ne yapıyor amaçlı reklam var paladins reklamı var ana ekran bilbord gibi kullanıyo ve görselide güzel dandikten bişi değil. programı kurup deneyip şans
                      verin reklamı kapatıp kullanın açıp kullanın ister reklamlı ister aylık burdan bi 150 200 tl gelir internet paramı çıkarır dersin açarsın reklamı. bu işler böle.

Eklenen Dosyalar

Yorum yap

mobil kontrol screen

Eklenen Dosyalar

Yorum yap

pancafe de iyi aslında ama hadi buna geçtik diyelim üyeleri nasıl aktarıcaz 1000 küsür üye var?

Yorum yap

kurup kullanmak lazım. panda istedigim fakat bir türlü gerçeklemeşmeyen bazı isteklerim var. aklıma gelen benim için olmazsa olmazlardan biri ama malesef şuana kadar sadece trette vardı galiba

onların yaptıkları :yazıcı hesaba eklenmiyordu ve hatta çoklu sayfalarda sadece 1 çıktı eklenirse ekleniyordu
                            benim istedigim : clietler yazdırmak istediginde ana masaya sorsun süresiz istek gibi X nolu masa yazdırma talebinde bulundu ve tabi hesaba eklesin

onların yaptıkları :elektirik kesildiginde masaları seçip süreleri durduruyorsun geldiginde devam ettiriyorsun Bazı durumlarda sıkıntı oluyor uzadı uzadıya yazmayacagım.
                            Benim istedigim: bir butonla elektirik kesintisi başlatılması ve elektirik geldiginde sürelerin bir butonla devam ettirilmesi

onların yaptıkları: vga ve cpu sıcaklıklarını kafalarına göre bazı sistemlere göre desteklemeleri
                            Benim istedigim: Tüm donanımların desteklenmesi

onların yaptıkları: müşterilerin süreleri karışık kaç dakikalarının kaldıgını anlamaya çalışırken manyak olmak ve müşteriye cevap verirken zorlanmak
                            Benim istedigim : ekrana baktıgımda farklı bir sekmede karışıkta olsa en az süreden en fazla süreye dogru bilgi sunulması.

onların yaptıgı: ana sayfayı pan olarak degiştirmesi
                            benim sistegim: degişmemesi(müsteri google yerine başka sayfa açılınca abi internet yok diyenler var)

onların yaptıgı: Masalarda ücret ödemeyenler kullanımı bittiginde allatki yazılardan bulabilirsen bul kim nekadar ödeyecek hiç kalmyacaksınya masadan tuvalete bile gitmek yok.
                            benim istedigim: hangi masa bittiyse borcu varsa masa üzerinde yazacak ben ok tahsil ettim demeden başka birine açılmayacak istek gönderremiyecek.
                            Konu lebuda tarafından (https://www.internetcafem.com/member/257-lebuda Saat 28 Aralık 2016, 23:37 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

şuan evimde kullandıgım 2-3 makina ile test ettim ilk tespit ettiklerim kullanıcı hesapları olmamış. kullanıcı degiştir butonunu bulamadım amdim olarak da açsam kısıtlı kullanıcı olarakda açsam ayarlar menüsüne girebiliyorum. sonuçta elemanın kısıtlamalrı olması lazım ve hiç girememesi lazım. yeni üye açamaması lazım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X