Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnternet Tarayıcı Senkronizasyon Ayarları (İE,Mozilla)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Çözüldü İnternet Tarayıcı Senkronizasyon Ayarları (İE,Mozilla)

Merhaba Arkadaşlar belki bunu atlamış olabilirsiniz diye düşündüm köşede dursun

İnternet Tarayıcı Senkronizasyon Ayarları

Server setup kurulumu esnasında gelen "AKINSOFT'un tavsiye ettiği hizmetleri kullan" seçeneği ile
    tarayıcılarınızda Akınsoft'un belirlediği açılış sayfası,arama linki ve önerme linki otomatik olarak uygulanır.

İstenildiği zaman açılış sayfası, arama linki ve önerme linkleri değiştirilebilir.

Değişiklik yapmak için program içerisinde "Dosya" alanından "İnternet tarayıcı senkronizasyon ayarları" alanına geliniz.
    Karşınıza açılan ekranda düzenlemek istediklerinizi değiştirerek "Kaydet" butonuna basınız.
    Değişikliğin kalıcı olması için server tarafında filter programın yeniden başlatılması, clientlerde ise bilgisayarların yeniden başlatılması gerekir.

Not: İnternet Tarayıcı Senkronizasyon Ayarları sadece client programın kurulu olduğu bilgisayarlara uygulanır.

Corsair Obsidian 800D Case,Corsair Ax 1200 Watt Psu,Corsair H100 Liqud Cooling,Corsair Dominator Platinium 32 GB 2400Mhz Ram,Corsair Neutron GTX 240 GB SSD,İntel İ73970x Cpu,İntel DX79SR Mainboard,AMD Radeon HD 7950 O.C

yararlı bir paylaşım olmuş eline emeğine sağlık
    İrtibat:
    Mail : emrebulgan@hotmail.com

Yorum yap

mirage52 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      yararlı bir paylaşım olmuş eline emeğine sağlık
      Teşekkürler ben bunu unutmuşum saatlerce uğraştırdı beni unutan olursa diye benim gibi ondan koydum
      Corsair Obsidian 800D Case,Corsair Ax 1200 Watt Psu,Corsair H100 Liqud Cooling,Corsair Dominator Platinium 32 GB 2400Mhz Ram,Corsair Neutron GTX 240 GB SSD,İntel İ73970x Cpu,İntel DX79SR Mainboard,AMD Radeon HD 7950 O.C

Yorum yap

eline sağlık ilk defa bende uğşaşmıştım baya

Yorum yap

ben bu ayarları düzeltiyorum ertesi günü yine kendi url lerine dönüyor yine düzeltiyorum sürekli aynı oluyor bunun baska bir çözümü varmı

Yorum yap

Enes Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
            ben bu ayarları düzeltiyorum ertesi günü yine kendi url lerine dönüyor yine düzeltiyorum sürekli aynı oluyor bunun baska bir çözümü varmı
            Bu anlatılan şekilde çözülüyor siz tekrar bir gözen geçirin yaptıklarınızı.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X