Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Akınsoft hesap açığı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Akınsoft hesap açığı

CafePlus 11.09.02 sürümünü kullanıyorum.Örneğin Masa1''de 2 TL''lik bi sureli oturum actiktan sonra
    musterinin oturum suresi 1 TL oldugu zaman KALAN 1 TL''yi ben IADE YOK diyerek isaretli bi sekilde kapattigimda
    HESABA 2 TL ACTIGIM AN, 2 TL''DE KAPATTIGIM AN YANSIYOR. Yani hesapta 2 TL acik oluyor bu durumda.

ARGE'YE BİLDİRMEMİ ve YENİ SÜRÜMDE DÜZELECEGİNİ SÖYLEDİLER Minimum 6 AY'DA DÜZELİR DEDİM O ZAMAN
    EFSANE HOCA Bİ GİTSİN ASKERE O ZAMAN BİLDİRCEM NET ZAMAN BİLMİŞ OLURUM

AKINSOFT 11.09.01 versiyonu olan varsa bunu bi deneyebilir mi?
    ve hem Server hem Client versiyonunu paylaşabilir mi?

Akınsoftu lanetle kınıyoruz.... ve malesef hala kullanıyoruz panın ücretli reklamsız sürümünüde bekliyoruz.

Yorum yap

akınsofttan geçen hafta aradılar ...telefondaki bayan akınsoft hakkında benden bilgi alıyor anket düzenliyordu.....akınsoft kullanıyormusunuz dedim evet hangi sürümünü dedim 9 versiyon peki dedi neden yeni sürümüne geçmiyorsunuz ,dedim diğer cafeci arkadaşlar o kadar çok şikayet ediyorlarki bende geçmiyorum...dedi peki genel anlamda memnunmusunuz, dedim hiçte memnun değilim..sizler sadece paraya endeksli bir işletmesiniz sorun olduğunda asla size ulaşamıyoruz ve yeterli ilgi görmüyoruz...hatta bu yüzden birçok işletmeci akınsoftu bıraktı dedim....karşıdaki kadın teşekkür edip hemen kapattı )))..söylediklerim kayıt altına alınıyor......umarım yetkili biri k...çını koltuğundan kaldırırda bizim sorunlarımzla ilgilenmeye başlarlar
      ANKEBUT

- İnsanlar, imtihandan geçirilmeden, sadece "İman ettik" demeleriyle bırakılıvereceklerini mi sandılar?

- Andolsun ki, biz onlardan öncekileri de imtihandan geçirmişizdir. Elbette Allah, doğruları ortaya çıkaracak, yalancıları da mutlaka ortaya koyacaktır.

- Yoksa kötülükleri yapanlar bizden kaçabileceklerini mi sandılar? Ne kadar kötü (ve yanlış) hüküm veriyorlar!
      - Allah, elbette (O'na gönülden) iman edenleri de, iki yüzlüleri de bilir.

Yorum yap

Gercekten yakıstıramadım yha boyle guselım muhasebesı olan akınsoft bu zamanlar sapıkladı... Ama kenan abi bu olmadı askere gıtmemı beklıorsun... ! xD

Yorum yap

google microsoft gibi açık bulana ödülde veriyolarmıki
          BİZİM ELLERİMİZİN ULAŞTIĞI YERLERE ONLARIN HAYALLERİ BİLE ULAŞAMAZ

Yorum yap

iade yok işaretini kullanmıyorum ama iade de yapmıyorum kasada fazla da çıkmıyor demek ki bu para üstlerini biri kasadan tırtıklıyor.

Yorum yap

Ben böyle birşeye hiç rastlamadım 2 saat parası verip sonra 1 saat olmadan kalkarsa 1 TL iade ederim ve kasa da açık çıkmaz hatta hesap kapatırken 1 TL para üstü ver der gibi gösteriyor orda
              İrtibat:
              Mail : emrebulgan@hotmail.com

Yorum yap

mirage52 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                Ben böyle birşeye hiç rastlamadım 2 saat parası verip sonra 1 saat olmadan kalkarsa 1 TL iade ederim ve kasa da açık çıkmaz hatta hesap kapatırken 1 TL para üstü ver der gibi gösteriyor orda
                aynen mirage olaya uyanmış bakın ben kenanı bozmayım die söylememiştim
                iade edeceğin para orda gözüküyor iade yok dersen kasaya girmiş gözükür ne kadralık açtınsa D:

Yorum yap

Polat Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                  aynen mirage olaya uyanmış bakın ben kenanı bozmayım die söylememiştim
                  iade edeceğin para orda gözüküyor iade yok dersen kasaya girmiş gözükür ne kadralık açtınsa D:
                  Benim dedigimi deneyin sonra da Kenan'ı bozmayayım diye söylemedim dersin Polat abi
                  Önce dene bakalım noluyo görürsün. Ben adamlara denettim adamlar haklısın dediler Sen burda bunu diyon
                  Sen git Park ve Bahçeler Müdürlüğü — Niğde Belediyesi buralarda gez biraz

Yorum yap

o zaman anlatmak istediini anlatamıyonki bu daha kötü

Yorum yap

dediğin olayı denedım ve bu olay gerceklesiyor malesef akınsofta bildirdiğimizde de sorun düzeltilecek dıyor ama ne zaman olacagı konusunda bilgi vermiyor

Yorum yap

BigaHayalNet Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                        dediğin olayı denedım ve bu olay gerceklesiyor malesef akınsofta bildirdiğimizde de sorun düzeltilecek dıyor ama ne zaman olacagı konusunda bilgi vermiyor
                        Minimum 6-7 ay maximum 1 yıl diyebiliriz

Yorum yap

persembe günü bandırma merkezde akınsoft un aracını gördüm . dur dedim sunların yanına bi gideyim. buralarda bi yerlerdedir bunlar öle kaldı . geldim gectim yanlarından
                          Bir avuç kömür için, Bir ömür verenlere...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X