Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Akinsoft bağlanti kuramama

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Akinsoft bağlanti kuramama

selam son 3 gündür benim akın soft programım daha önce bilgisayaraım ünlem işereti gelip bağlantıyı kesiyordu kendiligin düzeldi ama şimdi akınsoft masalar hepsinde ünlem işareti her dakikada 1 çıkıyor sonra düzeliyor ama bu sıkıntı yüzünden otomatik masa açmalarda yada masa istegi gönderimlerde sıkıntı çıkıyor istek atılmıyor lütfen bilgisi olan yardım etsin

Filtre programinizda akinsoft ise artik para istiyorlar ücret icin cogu kullanici bizim sitemize bile erisim saglayamiyor malesef.

Yorum yap

cafe pulstamı sıkıntı yoksa filitrede mi hangisi?????

...
      ANKEBUT

- İnsanlar, imtihandan geçirilmeden, sadece "İman ettik" demeleriyle bırakılıvereceklerini mi sandılar?

- Andolsun ki, biz onlardan öncekileri de imtihandan geçirmişizdir. Elbette Allah, doğruları ortaya çıkaracak, yalancıları da mutlaka ortaya koyacaktır.

- Yoksa kötülükleri yapanlar bizden kaçabileceklerini mi sandılar? Ne kadar kötü (ve yanlış) hüküm veriyorlar!
      - Allah, elbette (O'na gönülden) iman edenleri de, iki yüzlüleri de bilir.

Yorum yap

akınsofta benimki firltre ile birlikte lisanslı ama bugün sorun kendiliginden düzeldi anlamadım sorun neyden kaynaklandıgını

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X