Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni ccboot imaj ccboot 20170324

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yeni ccboot imaj ccboot 20170324

YENİ CCBOOT IMAJ
    CCBOOT 20170324 YÜKLÜ OLAN VERSİYON
    EN İNCE AYARLARINA KADAR YAPILMISTIR
    FİLTRE YÜKLÜ DEĞİLDİR
    CAFE CONTROL PROGRAMI YÜKLÜ DEĞİLDİR
    WİNDOES 7 PRO 64 BİT MART AYI GÜNCELLESİ TÜM GÜNCELLEMELER YÜKLÜ OLUP GÜNCEL İMAJDIR…SİZE KALAN FİLTRE YÜKLEME VE CAFE KONTROL PROGRAMINIZI YÜKLEYİP SORUNSUZCA KULLANMAK.
    KENDİ İMAJIMDIR KİMSEDEN ALINTI DEĞİLDİR REKLAMSIZDIR. GÜLE GÜLE KULLANIN.,,,
    FOTORAFLARDA DETAYLICA GÖREBİLİRSİNİZ.
    BÜTÜN PROGRAMLAR GÜNCEL HERŞEY YÜKLÜ

hasansoft bize sponsor olup linki kendi serverina koyucak herkez hızlı bir şekilde indirebilcek bitince linkini paylasacagım

Yeni Indirme linki

https://drive.google.com/uc?id=0BzBp...xport=download

CCBOOT ve HANDYFİLTRE

Yaptığım testler sonrası HandyFiltre'ninde CCBOOT imajı alındıktan sonra Kurulduğunu Fark ettim

YALNIZ burda önemli olan

HandyFiltre'nin Hangi versiyonu kurulduğudur.
    Server ve Client tarafına Aynı versiyonu kurmanız durumunda Filtre AKTİF Görünecektir.
    Fakat Client'e kurup Serverde Daha yüksek bi versiyon olduğu takdirde Filtre PASİF KALACAKTIR.

HANDY FİLTRE SAĞLAM VERSİYONU

Disklesste En Saglam ve Stabil Versiyon 3.3.34
    Konu ENJOYCAFE tarafından (https://www.internetcafem.com/member/119-enjoycafe Saat 29 Mart 2017, 22:47 ) değiştirilmiştir.

elinize saglıkda biz kendi imajımızı 9 takla aratak makinala zor adepte ediyoruz bu sizin hazır dediginiz imajla nasıl olacak sysprep mi kullandınız.

Yorum yap

lebuda Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      elinize saglıkda biz kendi imajımızı 9 takla aratak makinala zor adepte ediyoruz bu sizin hazır dediginiz imajla nasıl olacak sysprep mi kullandınız.
      Dokuz takla dedin ben kurdum ve deneyimi az olan ben 2 saatte bu hale getirdim emeğine sağlık usta teşekkür ederim

Yorum yap

Deneyen varmı?

Varmı deneyen arkadaşlar. Yada yeni bir imaj?
        enemy Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        Dokuz takla dedin ben kurdum ve deneyimi az olan ben 2 saatte bu hale getirdim emeğine sağlık usta teşekkür ederim

Yorum yap

link güncelleme imkanınz var mı ???

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X