Duyuru

Collapse
No announcement yet.

gamedisk oluşturma

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• gamedisk oluşturma

öncelikle herkeze merhabalar. diskless sistemi kurdum bi kaç haftadır kullanıyorum. ama sanırım gamediski tam beceremedim çünki clientlerde oyun simgeleri görünmüyor. ben oyun diskini şöyle oluşturdum :

1 tb harddiski uygun biçimlendirdim oyun diski olarak adlandırdım. içine bir program files klasörü bide oyunlar klasörü oluşturdum. oyunları programfilesa kurdum. simgeleri oyunlar klasörünün içine attım. belkide yanlış yaptım. gameserver hazırlanmasıyla ilgili video paylaşmışsınız. paylaştığınız bütün videolar için benim gibi bi çok arkadaş eminim minnettardır teşekkür ederim. fakat gamediski oluşturmayla ilgili bi video göremedim. oyunları diske nasıl kurmak en sağlıklı sonuç almamızı sağlar. Dediğim gibi oyunlarım çalışıyor fakat simgeleri görünmüyor.

o videoda var ama hocam online oldugunuzda bu aksam size yardimci olayim

Yorum yap

Cok saolun hocam malesef online olamadim butun gece calistim simdide yatiyorum hayirli sabahlar umarim yarin gorusuruz. Online denk gelememe ihtimaline karsilik video linkini atarsaniz cok sevinirim tesekkurler.

Yorum yap

s.a beyler ben bu game disk olayını tam çözemedim video linki varsa atabilirmisiniz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X