Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Icafe8 mavin nbms 9.0.5.0_server_2017_build

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

fatmeto Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    Selam kardesim. Lisnsla ilgili sorun aldın mı hiç ? cafeme kurmayı düşünüyorum. test ettim benim eski gcafe pro ile aynı nerdeyse aynı diyebilirim. Sadece patlama sorunundan korkuyorum. Konuyu açtığından bu yana hala kullanıyorsan karşılaştığın problem veya önerilerini bekliyoruz.
    Client tarafında cıkan game menu yu iptal edemedim bide
    ben hala kullanıyorum tek bir sorun yaşadım onuda çözdüm basic setting bölümünde general setting ayarlarını aniden sildi .ve oyun diskleri görünmez oldu. bu hatayı hiçbir neden olmadan aniden yaptı sorunu hallettim şu şekilde istemci bilgisayarların hepsini kapattım ve silinen ayarları tekrar seçtim kaydettim bilgisayara res attım ve istemcileri açtım sorunum düzeldi.
    lisanlama hala yapmadım aynı şekilde kullanıyorum. istemcilerde ki menüyü kapatmak için resimde görülen şekilde yap yani imajı yüklemeden (basic setting teki game setting bölümünden tıkları kaldır ve altaki sayıyı 0 )yap kaydet . ondan sonra imaj yükle degilse o menüyü kapatamazsın

Yorum yap

konu silindi
      Konu bluenet tarafından (https://www.internetcafem.com/member/481-bluenet Saat 09 Haziran 2017, 18:53 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

bluenet Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        konu silindi
        konu silindi derken programda lisans sorunu ve benzeri gibi sorun çıktıda kullanmaktan vaz mı geçtin en azından bilgi verebilirsen denemeyi düşünenlere yardımcı olacaktır kolay gelsin

Yorum yap

S.A Cümleten
          Bu konuyu açtığım bu tarihten itibaren yaklaşık 2 aydır kullanıyorum sadece bir kere clientleri unuttu çalışırken birden onuda halletim bir daha yapmadı.onun dışında hiç bir sorun yaşamadan kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım gayet güzel kullanıyorum ne bir mavi ekran nede bir delay söz konusu değil . Baştan bende fevzi hocanın dediği gibi
          mavi ekran mı yaşayacağız dedim ama yaşamadık Allaha şükür
          Program herkese yabancı olduğu için millet uzak duruyor ama diğer programlarda yaşadığım masa üstüne reklam veya diğer benzeri sorunlarla hiç karşılaşmadım kolay ve kullanışlı bir ara yüzü var . programı kullanmak isteyenlere ve gerçekten ilgilenenler varsa yardımcı olurum kolay gelsin bol kazançlar

Yorum yap

aga kaç zamandır böyle bir program arıyordum xp de imaj alamadım yardımcı olurmusun sana zahmet win 7 de sorunsuz bir şekilde çalışıyor

Yorum yap

s.a xp de hç imaj almadım açık konuşmak gerekirse win 7 de alıyorsan aynı şekilde yapınca almıyorsa destek yok olabilir veya eski sürümlerle imaj alırsan çalışır diye tahmin ediyorum

Yorum yap

şu an biraz meşguliyetim var inşallah yakında yeni sürümleriyle konuyu yakın zamanda tekrar canlandıracağım. kolay gelsin herkese hazır

Yorum yap

şu an biraz meşguliyetim var inşallah yakında yeni sürümleriyle konuyu yakın zamanda tekrar canlandıracağım. kolay gelsin herkese hazır
                  s.a kolay gelsin hala sorunsuz bir şekilde kullanıyormusun bilgi verebilirmisin hayırlı işler

Yorum yap

evet hala sorunsuz bir şekilde kullanıyorum en son surumu 18/01/2018 bunu kullanıyorum

Yorum yap

evet hala sorunsuz bir şekilde kullanıyorum en son surumu 18/01/2018 bunu kullanıyorum
                      18/01/2018 kullandığın sürümü paylaşabilirmisin hayırlı işler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X