Duyuru

Collapse
No announcement yet.

nxd 8 crack paylaşmak isteyen var mı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yardım nxd 8 crack paylaşmak isteyen var mı?

obm kullanıyorum ama cafeyi artık windows 10 yapmanın vakti geldi obm desteklemiyor windows 10 uefi lan boot mod nxd destekliyor. vietnamlı sitelerde crack mevcut ama adamlar ketum vermiyorlar. elinde nxd 8 crack olan ve paylaşmak isteyen biri var mı acaba?

Türkiye'de bunu kıran bir laç kişi var. Daha bugün görüştüm NXD konusunda uzman olan o arkadaşımla. W10 hiç tavsiye etmiyor. Şu an en stabil W7 de çalışıyor.

Yorum yap

win 10 tavsiye etmiyor derken nxd 8 win 10 a tam destek veriyor.Fakat sorun eski makinelerde win 10 oyunlarda fps düşmesine neden oluyor makinelerin yeniyse windows 10 win 7 göre son derece hızlı çalışıyor özellik lede nxd 8 de.stabilite sorunu yok tek sorun windows 10 eski ekran kartlarında fps düşüyor.

Yorum yap

işte bendeki kartlar gtx960 4 gb o kadar para verdim ekran kartlarına ama dx12 özelliğini kullanamıyorum. uefi destekli windows 10 la 10 sn de boot edebileceğini tahmin ediyorum 3 gb ethernet nicteam kullanıyorum windows 7 de 22 sn boot sürem var. yardımcı olmuyor ama kimse benim amacım ticari değil. nxdyi dağıtmak gibi bir niyetim yok sadece kendi kafemde deneme yapmak istiyorum. sanırım 100 doları vietnamlı şu herife verecem sonunda

youtubeda NxD AIO Client tool v3 diyearatınca çıkan videonun sahibi.
        Konu EnverSimsek tarafından (https://www.internetcafem.com/member/104-enversimsek Saat 15 Eylül 2017, 13:30 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Crack ahmete ait olduğu için ben karışmıyorum isteyen ondan istemeli uefi desteği 8.5.33 versiyonuyla veriliyor.daha önceki versiyonlarında win 10 desteği olsada uefi desteği tam değildi.100 doları konusunda gelince kimsenin işine karışmak haddim değil kendiniz karar verirsiniz yalnız dediğim gibi sonu 33 olan versiyonda uefi tam destek alıyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X