Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Enternet karti sorunu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Enternet karti sorunu

Selamun Aleyküm internet kartının yandıgını nasıl anlarız ? internet kart ının işikları yanıyor ağı görüyor ama internet erişimi yok diyor yanmamı sizce? ccbot kullanıyorum herhangi bir ayar felan yapmadık birden bire oldu sizce sorun ne olabilir

otmankent Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleyküm internet kartının yandıgını nasıl anlarız ? internet kart ının işikları yanıyor ağı görüyor ama internet erişimi yok diyor yanmamı sizce? ccbot kullanıyorum herhangi bir ayar felan yapmadık birden bire oldu sizce sorun ne olabilir
    AleykümSelam
    Işıgı hiç yanmasa dediğiniz (yanmış) olabilir belki. Işık yanıyorsa Biosu Sıfırlayınız, Ethernet Yuvasına Elektronik aletler için spreyler vardir Yuva temizliği için. Bİ de Makinayi CCboottan silip yeniden ekleyiniz.
    Kabiliyetsiz olmak bir kusur değildir.. Ama KARAKTERSİZ OLMAK ÇOK BÜYÜK BİR KUSURDUR
    (MEVLANA)

Yorum yap

DestekYahya Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster

AleykümSelam
      Işıgı hiç yanmasa dediğiniz (yanmış) olabilir belki. Işık yanıyorsa Biosu Sıfırlayınız, Ethernet Yuvasına Elektronik aletler için spreyler vardir Yuva temizliği için. Bİ de Makinayi CCboottan silip yeniden ekleyiniz.
      normal hard diskte taktım cctbotsuz actım ünlem cıkıyor ışıklar yanıyor biosu guncelledim biosu sıfırladım

Yorum yap

dün sıkıntı veriyordu bugun hiç sıkıntı yok ne olduysa düzeldi acaba swic mı sıkıntı veriyordu bilmiyorum suan için sıkıntı cözüldü teşekkür ederim herkese

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X