Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Windows Aktivasyonu Konusunda Yardım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Windows Aktivasyonu Konusunda Yardım

yeni kurulmuş temiz sisteme windows 7 loader ve remove vat ile aktivasyon yaptığımda exe dosyalarında kopyala yapıştır gibi oyun cracklerken kullanılıyor yada izin problemi oluşuyor virüs totalde taradığımda aktivasyon programlarını 30 ar tane virüs görünüyor . farklı bir lisanslama yöntemi var mı bildiğiniz volume lisans filan nasıl yaparım yada kendi kullandığınız sorunsuz böyle hata sorunu oluşturmayan windows 7 ve aktivasyonun linkini atabilirmisiniz yada temiz aktivasyon programı var mı

iSCSI Boot Download, Diskless Boot Software CCBoot Download, iSCSI Boot Windows XP, Vista, Windows 7 buraya girin buradaki RemoveWatermarktx64 dosyasini indirip kullanabilirsiniz. Lisans isteme olayini ortadan kaldirir.

Yorum yap

cmod Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      yeni kurulmuş temiz sisteme windows 7 loader ve remove vat ile aktivasyon yaptığımda exe dosyalarında kopyala yapıştır gibi oyun cracklerken kullanılıyor yada izin problemi oluşuyor virüs totalde taradığımda aktivasyon programlarını 30 ar tane virüs görünüyor . farklı bir lisanslama yöntemi var mı bildiğiniz volume lisans filan nasıl yaparım yada kendi kullandığınız sorunsuz böyle hata sorunu oluşturmayan windows 7 ve aktivasyonun linkini atabilirmisiniz yada temiz aktivasyon programı var mı
      Bu izin problemi malesef bizimdebasimiza geldi tüm arsivi silip yeniden olusturmak zorunda kaldik. Ms-dos CMD sistemindeki acilis dosyalarinda izniniz yok diyor ve güvenlik duvarina erisimide engelleyebiliyor. Karspersky ilede tarayabilirsiniz ancak bir cok oyunun exe dosyasi harap olabilir imkaniniz varsa temiz bir arsivle yeni bir kurulum tavsiye ederim.

Yorum yap

Çok dert edecek bir şey değil aslında. Virüs uyarısı vermesi gayet normal. Çünkü looder bileşenin amacı windows sistemini kırmak değil mi?
        Saygılar.

temizlik şirketleri

Yorum yap

sorunu buldum virüs değilmiş performans arttırmak için kapattığım hizmetlerden kaynaklanıyormuş bazı hizmetlerin kapanması izin problemleri kullanılıyor hatası dosyaların geç silinmesi gibi sorunlar doğuruyor ama hangi hizmet olduğunu bulamadım hiç kurcalamadım hizmetleri sorun filan olmadı böyle ben aktivasyondan sanıyordum ama değilmiş sorun çözüldü

böyle bir sorunla karşılaşanlar ilk hizmetleri bir kontrol etsin baz kullanılan programlar advanced system care wise care 365 gibi progrmalar hizmetler kapatabiliyor böyl programlar kullanırken hizmetleri bir şekilde bozmadığından emin olun bide kulanıln regedit kayıtlarında hizmtlerle ilgili ayarları silin

yakında sağlam güncel bir 0 da Windows kurulum ve performans ayarları hakkında videolar çekip forumda paylaşacam hep eski videolar var güncel olması bakımından hepsinin birleşimi ve extralar olucak içinde

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X