Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mcirofon sorunu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Mcirofon sorunu

Selamun Aleyküm Öncelikle Microfon Sorunum Var CCBOOT kullanıcısıyım kulaklık sağlam oldugundan eminim cafede sadece bir tane masada microfon çalışıyor o kulaklıgı baska pc götürüyorum orda calışmıyor ccbot tek image le çalısıyorum yani ayarla ilgili birşey oldugunu düşünmüyorum 1 pc de çalışıyor hepsi tek imageden cekiyor realtek denetim masasına girdiğimde de microfon takılı gözükmüyor kulaklıgı görüyor microfonu görmüyor

Aleyküm Selam kardeşim.anakartta Ön hopörlöre giden audio kablosunu çek arka girişleri kullan sadece çalışacaktır. Bu sorun bendede oldu çekim çıkardım anakartlardan düzeldi sorun.

Yorum yap

O çalışan dediğiniz pclerde Kamera(WEBCAM) var mı?
      Çalışmayan dediklerinizde yoktur muhtemelen

Yorum yap

Ön ses cıkışlarının kabloları takılı değil zaten kullanmıyorum bios la alakalı birşey olabilrmi ses acaba amd ryzen 3 işlemciler suan biosu oturturamadılar diye duyumlar duydum ama ben ses hariç bir promblem yaşamadım yeni bilgisayarlar bir de analamdım bir türlü

Yorum yap

otmankent Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
          Ön ses cıkışlarının kabloları takılı değil zaten kullanmıyorum bios la alakalı birşey olabilrmi ses acaba amd ryzen 3 işlemciler suan biosu oturturamadılar diye duyumlar duydum ama ben ses hariç bir promblem yaşamadım yeni bilgisayarlar bir de analamdım bir türlü
          O çalışan dediğiniz pclerde Kamera(WEBCAM) var mı?
          Çalışmayan dediklerinizde yoktur muhtemelen
          Kabiliyetsiz olmak bir kusur değildir.. Ama KARAKTERSİZ OLMAK ÇOK BÜYÜK BİR KUSURDUR
          (MEVLANA)

Yorum yap

yok wepcam da yok ben bir temiz imagemi alıyım acaba?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X