Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hp pavilion g6 yardim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hp pavilion g6 yardim

HP PAVİLİON G6 laptop var iki ekran kartı gözüküyo intel 4000 bide ati 7600 var oyunlarda 7600 a otomatik gecmesi gerekiyo hehralde ama sorun yapıyo ekrançiftli gözüküyo titreme yapıyo bilgisi olan arkadaslar tavsiyelrde bulunursa sevinirim. bunun yanında i5 işlemci win 8,1 var ama bana baya yavaş geldi. win7 driverlarınıda tam desteklmemiyo.
    YAĞMUR İNTERNET KAFE - İSTANBUL

drvrir ile ilgili olabılır tıtreme

Yorum yap

Oyunlar veya programlar da harici gpu'ya geçmesi gereken durumlarda cihazın adaptörünün prize takılı takılı olması gerekir.
      Corsair Obsidian 800D Case,Corsair Ax 1200 Watt Psu,Corsair H100 Liqud Cooling,Corsair Dominator Platinium 32 GB 2400Mhz Ram,Corsair Neutron GTX 240 GB SSD,İntel İ73970x Cpu,İntel DX79SR Mainboard,AMD Radeon HD 7950 O.C

Yorum yap

Kendi İşletim Sistemi Haricinde Kuracağın Her Sistemde Aynı Problemi Yapacaktır G6 Ati Ekran Kartlı Serilerinin Hemen Hemen Hepsinde Aynı Problemi Gördüm. Oyunlara Girerken Yada Yüksek Çözünürlüklü Her Hangi Video İzlerken Bile Aynı Problemi yapacaktı En İyisi Kendi Orjinal Yazılımı Kullanmanı Tavsiye ederim...

Yorum yap

G6 ssorunlu bi seri formattan sonra tüm oyunlarda sorun çıkarıyordu yani kısaca ekran kartı otomatik geçiş yapmıyor
          İrtibat:
          Mail : emrebulgan@hotmail.com

Yorum yap

BySoze Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
            Oyunlar veya programlar da harici gpu'ya geçmesi gereken durumlarda cihazın adaptörünün prize takılı takılı olması gerekir.
            takılı zaten

Yorum yap

datapc Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
              Kendi İşletim Sistemi Haricinde Kuracağın Her Sistemde Aynı Problemi Yapacaktır G6 Ati Ekran Kartlı Serilerinin Hemen Hemen Hepsinde Aynı Problemi Gördüm. Oyunlara Girerken Yada Yüksek Çözünürlüklü Her Hangi Video İzlerken Bile Aynı Problemi yapacaktı En İyisi Kendi Orjinal Yazılımı Kullanmanı Tavsiye ederim...
              zaten hepsi kendi yazılımı win 8.1 direverları kendisinin herhangi bir müdahale yapmadım. servise gitti servis yaptı yüklemelerini.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X