Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ASUS VivoMini UN62 incelemesi.........

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • ASUS VivoMini UN62 incelemesi.........  ASUS VivoMini UN62 inceleme merkezimize konuk oldu. Bu bilgisayar, küçük boyutunun ötesinde bir kullanım keyfi sunuyor.

  Hem küçük, hem de yetenekli bir bilgisayar arıyorsanız ASUS VivoMini UN62 tam aradığınız seçenek olabilir. Sadece 0,6 litre hacme ve tam 1kg ağırlığa sahip olan bu minik bilgisayar, boyutundan hiç beklenmeyecek kadar güçlü özellikleri bünyesinde barındırıyor. Cihaz.TV ekibine konuk olan ASUS VivoMini UN62 incelememizde tüm detaylarıyla sizleri bekliyor.
  Kutu İçeriği
  ASUS VivoMini UN62, bilgisayarı taşımanıza izin veren kullanışlı bir kutuyla geliyor. Kutunun kapağını açtığınızda bilgisayarın kendisi, güç adaptörü, kullanım kılavuzu ve VESA duvara monte kiti çıkıyor. Kutuda VESA montaj kitinin bulunması oldukça büyük bir artı. Bu bilgisayarı isterseniz duvara, isterseniz VESA montaj imkanına sahip monitörünüze sabitleyip kullanabiliyorsunuz.

  Tasarım
  ASUS VivoMini UN62, 131x131x42mm boyutlara ve sadece 1kg ağırlığa sahip bir mini bilgisayar. Bilgisayar o kadar küçük ki, herhangi bir çantaya atıp götürmeniz için önünüzde hiçbir engel bulunmuyor. Bilgisayarın üst kısmı ASUS’un Zen tasarım çizgilerini yansıtan spiral deseniyle dikkat çekiyor.

  ASUS VivoMini UN62’nin oldukça zengin giriş-çıkış seçenekleri bulunuyor. Bilgisayara karşıdan baktığımızı varsayarak konuşursak solda iki adet hızlı şarj özellikli USB 3.0 yuvası, SD kart okuyucu ve Kensington kilidi bulunuyor. Böyle minik bir bilgisayarda iki adet USB 3.0 yuvası görmek çok sevindirici. Bu yuvalar, gerek harici bellek birimlerini bilgisayara takıp çıkarırken, gerekse mobil cihazları şarj ederken çok işe yarıyor.  Bilgisayarın arkasında güç girişi, HDMI yuvası, DisplayPort++ yuvası, iki adet USB 2.0 yuvası, Ethernet girişi ve kulaklık yuvası göze çarpıyor. ASUS VivoMini UN62’de bulunan DisplayPort++ yuvasını papatya zincir bağlantısı kullanarak genişleterek bilgisayara toplam 3 monitör bağlayabiliyorsunuz. Giriş-çıkış panelinin hemen üstünde bulunan ızgaralar ise bilgisayarın ısı iletim işleminin gerçekleşmesini sağlıyor.

  ASUS VivoMini UN62 incelemesi
  Sadece elleri ile çalışan işçidir;
  Elleri ve kafası ile çalışan ustadır;
  Elleri,kafası ve kalbiyle çalışan sanatkardır..
Hazırlanıyor...
X