Duyuru

Collapse
No announcement yet.

klimanında multisi çıkmış ..................

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• klimanında multisi çıkmış ..................

s.a cümleten hayırlı işler-günler

arkadaşlar kış yaklaşırken bir klima almak istiyordum...firma ürünlerini dolaşırken toshibanın multi özelllikli kliması olduğunu öğrendim...şöyleki.....bir dış üniteye 2-3 iç ünite eklenebiliyormuş....tıpkı ccboot veya diğer disksiz sistemler gibi tek kasa üzerinden diğerlerini çalıştırma özelliği...........demekki artık teknoloji tek sistem üzerinden multi dağıtıma gidiyor....acaba bu tarz birşey kullanan oldumu..?

TOSHİBA MULTİ KLİMA

1 Oda + 1 Salon Toshiba Multi İnverter A++ Duvar Tipi Klima Paketi

....
    ANKEBUT

- İnsanlar, imtihandan geçirilmeden, sadece "İman ettik" demeleriyle bırakılıvereceklerini mi sandılar?

- Andolsun ki, biz onlardan öncekileri de imtihandan geçirmişizdir. Elbette Allah, doğruları ortaya çıkaracak, yalancıları da mutlaka ortaya koyacaktır.

- Yoksa kötülükleri yapanlar bizden kaçabileceklerini mi sandılar? Ne kadar kötü (ve yanlış) hüküm veriyorlar!
    - Allah, elbette (O'na gönülden) iman edenleri de, iki yüzlüleri de bilir.

Genelde yeni yapılan apt. larda klima mütehaitt yaptırıyorsa dediğn şekilde 3 gaz çıkışlı oluyor. 3 tane ayrı ayrı klima bağlanabiliyor. Uydu çanakta çoklu LNB çıkışı gibi tek ünite çok çıkış. Tek çanak Çok çıkış gibi
    Masaüstü Yönetim Sistemi
    GameSave Sistemi
    Teknik Servis Takip Programı
    http://www.Fatmeto.com

Yorum yap

5 bin verdikten sonra salon tipi alır evin her yerini soğuturum. niye 2 odayla kalsın. adamların işi senin 2 odanı soğutmak ucuza getirmek değil. bi iç ünite daha takıp 2 misli kar etmek. 2 ünite 2 dış ünite yerine ki iç ünitede bişey yok gaz geçecek boru pervane ve kontrol kartı. esas işi yapan dış ünite ve pahalı kısmı orası. ha bana deseki normal klima 2500 tl 2 li olunca iç ünite + fiyata 2 oda soğutursunuz buda 3500 tl olur derse anlarımda 5 bin deyince dış ünite biyerimize giriyo bu durumda.
      Işık saçmak için önce yanmak gerek.

Yorum yap

bir yerde olmayan 2. dış üniteyi bize satmış oluyorlar.
        Işık saçmak için önce yanmak gerek.

Yorum yap

Fevzicim işte olay öyle düşünüdüğün gibi değil. Görsel kirliliği önelemiş oluyorsun. Hem bu Multi dış ünitler standart diğerleri ile aynı değil. Her çıkışın ayrı kontrol kartı var ve dış ünite daha geniş ve büyük oluyor. Yani parana yazık etmiş olmuyorsun merak etme. Dış üniteyi koyacak fazla yerin yoksa tek ünite ile işi bitirmek çok avantajlı hale gelir böyle. Özellikle rezidance binalarda daha çok kullanılıyor.
          Masaüstü Yönetim Sistemi
          GameSave Sistemi
          Teknik Servis Takip Programı
          http://www.Fatmeto.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X