Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ticari Amaçla Toplu Kullanım Sağlayıcı izin Belgesi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ticari Amaçla Toplu Kullanım Sağlayıcı izin Belgesi

Abilerim Bugün bu belge yok diye tutanak yedim sordum araştırdım kaymakamlıktan alıyormuşuz ruhsatı cıkartırken belediyeyede derdeğede sordum kimse bişey demedi bugün yönlendirdiler belgeleri aldım verdim 1 2 gün içinde cıkar dediler tutanaktan ceza yermiyim yersemde nasıl itiraz edebilirim

Ceza kesin gelir diye biliyorum. Bizim buralarda böyle söylüyor kaymakamlık yetkilileri çünkü.

Yorum yap

Yandık desene abi şimdi gitsen belediyeye bi ton sövsem hakkım var

Yorum yap

İzin belgesi belediye ile alakalı birşey değil aslında. Senin bilmen ve sorumlulğunda olmalıydı bu durum. Neyse ilk olmuş son olur inşaAllah. Bir daha tutanak yemezsin.

Yorum yap

Suha Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
          İzin belgesi belediye ile alakalı birşey değil aslında. Senin bilmen ve sorumlulğunda olmalıydı bu durum. Neyse ilk olmuş son olur inşaAllah. Bir daha tutanak yemezsin.
          orası öyle abide sordum yani atladağım bişey kalmasın diye abi yeni açtığım için cok fazla bilgim yoktu cafecilere sordum burdaki onlarda tam dedi aynen abi

Yorum yap

kaymakamlık yazı işleri müdürüne çık deki müdürüm böyle böyle benim böyle bir belgeden haberim kaldıki parayla pulla olan bişeyde değil. haberim olsa almazmıyım bu sefer lik idare edin uyarıya çevirin diye rica et uygun bir dille. muhtemelen adamsa yapacaktır.
            Işık saçmak için önce yanmak gerek.

Yorum yap

Genelde ilk sefer için uyarı geliyor bu tarz şeylere dikkat et bilmiyordum etmedim duymadım diye birşey yok bilmek zorundasın
              İrtibat:
              Mail : emrebulgan@hotmail.com

Yorum yap

ovv Baba fevzinin dediği gibi acil oalrak gitmen gerek. Yoksa yicen ceza 3500TL üstü bişi. Büyük suç a giriyor.
                Masaüstü Yönetim Sistemi
                GameSave Sistemi
                Teknik Servis Takip Programı
                http://www.Fatmeto.com

Yorum yap

konuştum abi bakalım başkan tanıdık cıktı kızdı falan ama inş ceza gelmez :/

Yorum yap

Ben 2011 yılında bu belge yüzünden 3963 tl ceza yedim.mahkemelik oldum kaybetim.Bilmiyorum demekle olmuyor.Uyarmak diyede birşey yok kanunda.İnşallah tutanağını gözardı edipte yırtarlarsa dedigin gibi sende yırtarsın.Yoksa 3000 tl ve 15000 tl arası ceza yazma yetkileri varmış.2 ay sonra ceza gelmişti tutanaktan sonra bana halen 2000 tlsi duruyor yatırmadım.faiz yok ama üzerine araç filan varsa ödemesen hemen rehin koydurup yakalamalı olarak trafige bildiriyorlar.Geçmiş olsun şimdiden.İnşallah yırtarsın bu işten.

Yorum yap

1. Dostum bu belgeyi muhakkak al.
                      2. Aldıktan sonra sabit ip kısmını mutlaka kontrol et, ip'in mutlaka doğru olmalı.
                      3. İnternet servis sağlayıcı değiştirirsen mutlaka belgeyi kaymakamlığa götürüp ip kısmını değiştirt.

Yorum yap

abi sağlayıcı yeni bağlandı diğeri iptal oldu zaten abi belediyo bilmiyo o bilmiyo bu bilmiyo işin tuhaf tarafı 2 gün geldi polis ilk gün ruhsat baktı gitti 2. gün bunu sordu abi dün geldi söyle dimi böyle bişey daha var diye cok saçma bi olay

Yorum yap

3 bin tl ceza yedim bende zamanında ama kaymakamla konuştum iptal ettiler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X