Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bozuk para sorunu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

millet parayı koyacak yer bulamıyormuş yavvv bide cafecilik öldü derler maşallah
    BİZİM ELLERİMİZİN ULAŞTIĞI YERLERE ONLARIN HAYALLERİ BİLE ULAŞAMAZ

Yorum yap

Hergün 1 paket sigaramı 10 kuruş ve 5 kuruşlarla alıyorum ben. Diğer bozuklar zaten kendini çeviriyor bir şekilde
      "Kimse kimsenin hevesini kırmamalı"

Yorum yap

ArenaNET Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        Bankaya götür hesabına yatır tüm olarak dışardan çek

master çakal
        ANKEBUT

- İnsanlar, imtihandan geçirilmeden, sadece "İman ettik" demeleriyle bırakılıvereceklerini mi sandılar?

- Andolsun ki, biz onlardan öncekileri de imtihandan geçirmişizdir. Elbette Allah, doğruları ortaya çıkaracak, yalancıları da mutlaka ortaya koyacaktır.

- Yoksa kötülükleri yapanlar bizden kaçabileceklerini mi sandılar? Ne kadar kötü (ve yanlış) hüküm veriyorlar!
        - Allah, elbette (O'na gönülden) iman edenleri de, iki yüzlüleri de bilir.

Yorum yap

Allah daha çok versin bunun sorunu mu olur ya

Vallaha komedi.

Yorum yap

taylan28 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
            Hergün 1 paket sigaramı 10 kuruş ve 5 kuruşlarla alıyorum ben. Diğer bozuklar zaten kendini çeviriyor bir şekilde
            bende aynen öyle yapıyorum bakkal sinir oluyo ama yapcak bişey yok sigarada bedavaya gelmiş gibi oluyo
            İmam Şafii'ye sorulur:
            -Fitne zamanı Hak ehlini nasıl bulabiliriz?
            Cevap verir:
            -Düşman oklarını takip edin, sizi hak ehline götürecektir!..

Yorum yap

mandown Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
              Allah daha çok versin bunun sorunu mu olur ya

Vallaha komedi.
              paran varsa bir dert yoksa ayrı bir dert....bunu seninde bilmen lazım mandown neyse arkadaşlar güzel cevaplar vermişler bende karşı cadde deki BİM e kakalayıp elektrik faturamı ödedim çok şükür
              ANKEBUT

- İnsanlar, imtihandan geçirilmeden, sadece "İman ettik" demeleriyle bırakılıvereceklerini mi sandılar?

- Andolsun ki, biz onlardan öncekileri de imtihandan geçirmişizdir. Elbette Allah, doğruları ortaya çıkaracak, yalancıları da mutlaka ortaya koyacaktır.

- Yoksa kötülükleri yapanlar bizden kaçabileceklerini mi sandılar? Ne kadar kötü (ve yanlış) hüküm veriyorlar!
              - Allah, elbette (O'na gönülden) iman edenleri de, iki yüzlüleri de bilir.

Yorum yap

25 kusuş ve altını a101 e 50 kurus ve üstünü belediyenin su veznesine veiyorum . tam otomatik kocaman makine ile sayıyor paramı ödüyor
                Bir avuç kömür için, Bir ömür verenlere...

Yorum yap

Eczane var etrafımda 10 tane kadar onlar gelir benden alır 1 TL 50 krşları 10 krşlarıda A101 e felan veririm

Yorum yap

ben pek götür getir uğraşmıyorum birikenleri 0,5ml pet şilerin içine 100 lükler halinde yapıyorum koyuyorum bi köşeye her gün bir market gelip alıyor zaten.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X