Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yönetim duyurulur facebook destek sayfası oluşturulması hakkında

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yönetim duyurulur facebook destek sayfası oluşturulması hakkında

Sayın internetcafem.com destek ekibi

Facebook sayfalarında zaman zaman yazdıklarınızı görmekteyim.Ama sayfaya kayıt olmadığım için arkadaşların
    team wiever üzerinde bağlanıp görebilmekteyim.Sanal ortamını kullanılan arkadaşlarımız forumdan çok olduğundan
    son zamanlarda sayfaların gruplaşmasından dolayı ikilemler oluşturmaktadır.arkadaşlarımız ccbot ve bu konular benzeri desteği forum dan çok sosyal siteleri kullanılmasıdır bu arkadaşlarımızı tek çatı altında toplanması ancak intercafem.com ekibi doluşturabilir düşüncesindeyim

kısa süre içerisinde internetcafem.com sayfalarını sosyal ağlarda görmek dileğiyle

kurban bayramınız mübarek olsun şimdiden ..
    Konu enemy tarafından (https://www.internetcafem.com/member/1471-enemy Saat 11 Eylül 2016, 12:16 ) değiştirilmiştir.

facebook vs gıbı sosyal paylaşım sitesi forum dan yaptığımız paylaşımlar yazılar gıbı olmaz destek ekibi zaten facebokk dakı tüm gruuplar var ama açılsa yındede faydası olur forumda kulanıcların bir konu açtıgı zaman ne kadar bızlere ve yabancı ınsnalara yararı oldugunu hepmiz iyi bılıyoruz
    facebokta acil durumlar olsun paylaşımlar olsun dosylara lınkler olsun zaman fazla uzun surmeden kayboluyor bazen arayıp bulamıyoruz
    forum en guzeldıır sahsı fıkrım

Yorum yap

obiyes Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      facebook vs gıbı sosyal paylaşım sitesi forum dan yaptığımız paylaşımlar yazılar gıbı olmaz destek ekibi zaten facebokk dakı tüm gruuplar var ama açılsa yındede faydası olur forumda kulanıcların bir konu açtıgı zaman ne kadar bızlere ve yabancı ınsnalara yararı oldugunu hepmiz iyi bılıyoruz
      facebokta acil durumlar olsun paylaşımlar olsun dosylara lınkler olsun zaman fazla uzun surmeden kayboluyor bazen arayıp bulamıyoruz
      forum en guzeldıır sahsı fıkrım
      yook usta aralarında eski olan fuat abinin sayfası 2014 ten beridir ve çok memnunum var sende biliyorsun dosyalar ufak boyutlu halen alabiliyorum şuan en güzelide bu yani biz nasıl yeri geldi müşteriler için değişime giriyorsakk konuyu nereye çekecemm gör

Yönetimde eger isterse kendi çapında sayfa grub açabilir bunda bir sakınca yok abi
      Konu enemy tarafından (https://www.internetcafem.com/member/1471-enemy Saat 11 Eylül 2016, 14:54 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

https://www.facebook.com/internetcafemcom/?fref=ts
        Sadece elleri ile çalışan işçidir;
        Elleri ve kafası ile çalışan ustadır;
        Elleri,kafası ve kalbiyle çalışan sanatkardır..

Yorum yap

abi bunu geliştirelim olmazmı

Yorum yap

Ben soruların forumda sorulup yanıtlanmasını daha doğru buluyorum. Amaç bir meslektaşımızın yaşadığı teknik sorunu kısa sürede çözmesini sağlamak sonuçta. Örneğin Google'da CCBoot problemleri ile alakalı bir şey arıyorum, hemen karşıma bu forum geliyor benden önce başka birisi aynı sorunu yaşamış, forumda sormuş, bilen biri cevap vermiş ve sorun çözülmüş. Ben de onları okuyup faydalanıyorum ve kısa sürede sorunum çözülüyor.

Kesinlikle facebook sadece fan olarak kalmalı soru-cevap benzeri konular forumda konuşulmalı.

Yorum yap

bence facebook daha anlık sürekli aktif kullanıcı olduğundan daha hızlı konular yanıt buluyo ama forumun güzel yani herşey kalıcı facede iki gün önceki konuyu bulmak bazen imkansız hale geliyo yada konu kalkmış oluyo bulamıyosun ama forumda herşey daimi kalıcı.

facebook grubundan ziyade forumu daha hızlı kullanılabilir hale getirmekte fayda var bi ara sanırım facebook ile bağlandın mı chat aktif oluyodu sanırım yani veya facebooktaki gibi hızlı ileti girilebilicek bişeyler düşünülebilir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X