Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sonunda Koltuk Modelleri bitti..!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Duyuru Sonunda Koltuk Modelleri bitti..!

Ben asagidaki tekerlekli olan modeli yaptirttim orta bölüm fileli kumas ve terletmeyen özellikte aldigim fiyat 365 TRL oldu arkadaslar.

Mekanizmasi olmayan alttaki modeli ise 295 Lira olarak son fiyat bildirdiler Bilginiz olsun. Satan arkadasin firma bilgilerini veriyorum isteyen arayip konusup gerekeni yapsin söyledigim gibi ben üstteki modeli aldim. Herkese Hayirli isler diliyorum.

TURKUAZ Koltuk
    Ömer Karayilan
    0507 456 46 81
    Eklenen Dosyalar

en güzeli plastik

Yorum yap

mutlunet Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      en güzeli plastik
      hahahaha kırıldımı git al 7.5 liraya bazı yerlerde 5 lira ya ama kalite isteyen müşteriler için iyi oluyor bu koltuklar

Yorum yap

Para harciyoruz ama para getirmesi icin

Yorum yap

aynen katılıyorum ömer yatırım yapmazsan kapatma hazırlığı yaparsın. o yüzden her zaman yatırım yapan öne geçer.

Yorum yap

Merhaba dün Nizip ilçesindeki imalathaneye kafamda soru işaretleri olduğu için gittim..Ürünü direk imalat aşamasında gördüm.Keşke resim çekseydim ama ürün çok süper.Süper derken Ömer hocamın çektiği resimler dış görünüşünden bahsetmiyorum.Montalamanın sağlam olaması için çok emek verilmiş.Kalıp için tahtalar şekillendirilmiş.tahtalara vidalama için içi dişli saç yaptırılmış ki bu çok sağlam bir düşünce.Aksi taktirde ahşapa tuttrulan vidalar kesinlikle sökülüyor.tecrübeyle sabit.deri ve file dikişleri çok sağlam ...standart 55 cm olması gereken içten içe genişlik 60 cm olmuş..çok geniş ve ve rahat bir oturumu sağlıyor.Alt aksamdaki ahşapa tutturulan vidalar da yani sehpayı Amortisöre bağlayan vidalar hem ahşapa hemde somunla sağlamlaştırlımış.Sünger kısmı imalatçının söylediğine göre sınıfının en kalitelisi.Bana göre öyle değil gibi geldi ama Hali hazırdaki benim kullandığım koltuklara göre çok iyi.( tabi dediğim gibi Bana Göre )Dökme sünger kadar olmasada çok ideal duruyor...işçilik ve kalitesi bana göre verilen emekle birlikte çok güzel...Buraya kadar sorun yok Fakat

Gönül istiyor ki biraz fiyat indirimi olsun.Onu da kesinliklikle reddediyorlar..Haklılar da..gözümle görmediğim zaman çok pahalı geliyordu ama şimdi sadece maddi durumum göz önünde bulundurularak pahalı diyorum
            yoksa hak ediyor o parayı....(45 adet x 365 tl =16425 tl ediyor)

Yorum yap

ikranet Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
              Merhaba dün Nizip ilçesindeki imalathaneye kafamda soru işaretleri olduğu için gittim..Ürünü direk imalat aşamasında gördüm.Keşke resim çekseydim ama ürün çok süper.Süper derken Ömer hocamın çektiği resimler dış görünüşünden bahsetmiyorum.Montalamanın sağlam olaması için çok emek verilmiş.Kalıp için tahtalar şekillendirilmiş.tahtalara vidalama için içi dişli saç yaptırılmış ki bu çok sağlam bir düşünce.Aksi taktirde ahşapa tuttrulan vidalar kesinlikle sökülüyor.tecrübeyle sabit.deri ve file dikişleri çok sağlam ...standart 55 cm olması gereken içten içe genişlik 60 cm olmuş..çok geniş ve ve rahat bir oturumu sağlıyor.Alt aksamdaki ahşapa tutturulan vidalar da yani sehpayı Amortisöre bağlayan vidalar hem ahşapa hemde somunla sağlamlaştırlımış.Sünger kısmı imalatçının söylediğine göre sınıfının en kalitelisi.Bana göre öyle değil gibi geldi ama Hali hazırdaki benim kullandığım koltuklara göre çok iyi.( tabi dediğim gibi Bana Göre )Dökme sünger kadar olmasada çok ideal duruyor...işçilik ve kalitesi bana göre verilen emekle birlikte çok güzel...Buraya kadar sorun yok Fakat

Gönül istiyor ki biraz fiyat indirimi olsun.Onu da kesinliklikle reddediyorlar..Haklılar da..gözümle görmediğim zaman çok pahalı geliyordu ama şimdi sadece maddi durumum göz önünde bulundurularak pahalı diyorum
              yoksa hak ediyor o parayı....(45 adet x 365 tl =16425 tl ediyor)
              Haci tarifle gördüm sadece dikim fotolarida var ama senin kadar detayina inemedim malesef uzaktan bukadar yaptirabildim. sende eklemek istedigin bir konu varsa söyleyeydin onuda düzelteydik. Kavcuk dökme sünger kadar zaten olamaz ancak dökme sünger modelleri icinde kalip hazirliyorlar. Ama fiyati ne olur bilemem tabiki ama kalinlik vs.. olarak 16cm sünger yerine 22cm kullaniliyor diye biliyorum. diger aldigimiz koltuklar 16cm idi en kalini gördügüm suana kadar 22 cm yaptilar onu kavrama payi icinde derinlik vermek icinde iyi oldu. (Elemanlarin söylemesi) Ancak fiyat yükseltmek icin bazi seylere malesef mecbur kaliyoruz. Cevremdeki kafeciler hala 75 kurusa calisiyor malesef. ben 1.5 ve yükseltmeyi düsünüyorum kalite o yüzden sart

Yorum yap

objektif izlenimlerimi yazdım..alacaklara hayırlı olsun ..

Yorum yap

kol dayama ile zemin arası kac cm ? bilgisi olan paylaşabilir mi ?
                  Bir avuç kömür için, Bir ömür verenlere...

Yorum yap

Kol ayarlıdır.
                    İstenilen Seviyeye ayarlanabilir.
                    En yüksek seviye: 72 cm'e kadar yükselebilir.

Ama siz dersiniz ki 65 cm yükseklik ona göre ayarlanabilir.

Ömer Karayılan'ın mesajıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X