Duyuru

Collapse
No announcement yet.

MMO Para Çiftliği Oyunu - MeMoneyFarm.Com

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• MMO Para Çiftliği Oyunu - MeMoneyFarm.Com

Web Çiftlik Nedir ?
    Web Çiftlik, bilgisayarınıza indirip kurmadan oynanabilen ve oynadıkça gerçek

para kazandıran yeni nesil multiplayer hobi oyunudur.

Web Çiftlik Nasıl Oynanır ?
    Oyuna ilk giriş yaptığınızda size 1750 sanal para ücretsiz olarak verilir. Sizde

başlangıç tavuğu olan
    Manisa Tavuğu adlı hayvandan 1 adet alırsınız. Manisa tavuğu saatte 75
    adet yumurta üretir ve yumurtalar hesabınıza dakikalık olarak yüklenir.

Ürün Nasıl Elde Ederim ?
    Herhangi bir hayvan aldıktan sonra hayvana göre saatlik üretimi hesabınıza

eklenir. Siz oyunda olmasanız bile hayvanlarınız üretim yapmaya devam eder. Sizin

yapmanız gereken deponuz dolduğunda oyuna girip ürünlerinizi satmak.

Ürünlerimi Nasıl Satarım ?
    Ürünlerinizi pazar sekmesinden satabilir, sattığınız ürün karşılığında sanal para

ve türk lirası kazanabilirsiniz.

Depo Nedir ?
    Depo ürünlerinizin saklandığı alandır. Deponuz dolduğunda üretim durur ve depo

seviyenizin üstünde ürün elde edemezsiniz. Oyuna girip deponuzu boşaltıktan sonra

üretim tekrardan devam eder.

Referans Nedir ?
    Referans, referanslarım sekmesinde bulunan linkinizden sizin sayenizde üye olmuş

kullanıcılara verilen isimdir.
    Sizlerde kaliteli oyunda en yüksek miktarlarda para kazanmak ve kaliteli hizmeti tamamen güvenlikli Whatsapp iletişim hatları üzerinden ulaşarak her an admin ile görüşme fırsatınız mevcuttur.Ben bu sitede gerçek anlamda ödeme yaptım ve 60 TL para yatırarak 1750 Sanal para haricinde toplam da 17500 Akçe satın aldım ve oyundaki en pahalı olan 14999 Akçe olan Habeş Tavuğu aldım ve günlük en az 3 TL kazanmaya başladım ve Bir yandan da gelen Akçeler ile de sürekli tavuk alıyorum.Bir hesaplama yaptım ve 2 aylık sürede en az 170 TL para kazandıracak ve Admini ile sürekli olarak whatsapp dan ne zaman yazsam anında cevap alıyorum.Ben bu siteye gerçek anlamda güvendim ve sizlerde dilerseniz yatırımsız dilerseniz yatırım ile girişebilirsiniz.Sizlere aşağıda hem referanslı hemde referanssız linkleri vereceğim.
    Çiftlik oyunu Referanslı
    Çiftlik oyunu Referanssız
    Referans olursanız kaybedecek birşeyiniz olmadığını unutmayın.Sadece yazım ve sizlere bu kadar yardımcı olmam amacıyla referans olmanızı rica ediyorum.
Hazırlanıyor...
X