Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Windows 10 CCBOOT EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ve OLUMSUZ Yönleri

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Windows 10 CCBOOT EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ve OLUMSUZ Yönleri

OLUMSUZLUKLAR

1- CCBOOTA çalıştırtan Sonra Başlat Menüsü Pasif hale geldi TIKLAMALARIMDA AÇILMAMAZ oldu./ CCBOOT'a imajı aktarmadan önce AKTİF ÇALIŞIYORDU
    2- Windows 8'de olduğu gibi Aynı anda açılan 2. Bilgisayarda Merhaba Kullanıcı ayarları uygulanıyor diye geçiş yapılıyor. Ben bunu ayarladigim için böyle birşey dememesi lazımdı Windows 8'de de aynısını demişti.
    3- En büyük Sorun ise DRİVER sorunu henüz Donanımların Bi kısmınında olsa Windows 10 Driver Desteği bulunmuyor.
    4- Flashla Boot yapılıyor ama Windows kurulmuyor.

Şuana kadar gözlemlediklerim bunlar oldukça Konuya yazılacaktır.

Antheus hocamda denedi Onda Yazdiklarimin hiç biri olmadı.

Şu ana kadar yapmış oldugum denemelerde toplam 34 pc intel ve amd karısık olmak kaydı ile yaklasık 13 cesit anakart 3 cesit ekran kartı pan cafe+filtreli sistem tek pc acımı pan cafe gelmesi dahil 27 sn 34 pc aynı anda acımı 54 sn sadece suan tek bir sorun var amd anakartlarında realtek cip setli 8168 ethernetlerinde unlem bulunmakta pclerde internet var ağ da gormemezlıkde yok ccbottan acılımındada sorun yok ama unlem ısareti var realtek ethernetleride guncelleme dosyası buldugumda bu sorunda ortadan kalkacagına ınanıyorum.... (pan cafe yeni versiyonu kullanılmıstır eski 1.6.1 versiyonunda masaustu geldikten 12 sn sonra pan manager gelmekteydi)
    http://ccbootcafe.com

Yorum yap

suan elemanım mevcut 4tb lık oyunu tek tek denemeye aldık..sonucları sorun buldukca paylaşacagız..

Yorum yap

bende bugün kurdum imajı bitirdim ama farklı ana kartları çalıştıramadım

Yorum yap

Şu anda yeni güncellemelerle deneyen oldumu peki windows 10 imajı alıp çalıştırmayı

Yorum yap

ımajı yollamadna önce pancafe flitreyi extra bi ayarı varmıdır??

Yorum yap

filtre önce kurulmasi gerekiyor ayarlar standart zaten normal ccboot kurulum ayarlari

Yorum yap

konu cok eski oldugu icin ve yukaridakiler sorunlar fixlendigi icin kapatiyorum windows 10 ile ilgili yeni sorularinizi yazabilirsiniz. Veya deneyimlerinizi paylasabilirsiniz.

Yorum yap

windows 10 solid ve pro versiyonlarında stabil şekilde çalışmaktadır. win10 solid x64 versiyonu + ücgen oyun arşivi ile tüm denemeler bitmiş bulunmakta 714 oyun online ve multi oyunlarda 10 gundur sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. ccboot versiyon : (20160729 client+server) everycafe+trend filtre /// son zamanlarda pan cafe ve filtresindeki reklamlar ve sistem e verdiği ağırlık yüzünden kullanılmamıştır. win7 pan+filtresinde 48 sn de acılan sistem aynı pc de win10 every+trend olarak 18 ila 23 sn de açılmaktadır.. açılış suresinin farklılıkları anakartların değişikliğinden kaynaklanması atheros ve realtek durumundan (gpxe-gpxex) protokollleri değişiklik göstermesinden.

asus m3a78
                  asus m4a78
                  asus m5a78
                  gigabyte 970
                  gigabyte 970 ds3
                  gigabyte 970a ds3h
                  asus m4a88t
                  gigabyte ga-78lmt
                  asus h81m-k

asus b250 v3
                  asus b250 m-k

gibi anakartlar 103 pc de çalışmaktadır
                  Konu antheus tarafından (https://www.internetcafem.com/member/76-antheus Saat 27 Ağustos 2017, 21:03 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

kadirbeyazgul Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                    ımajı yollamadna önce pancafe flitreyi extra bi ayarı varmıdır??
                    Şu aptal tib filtreleri bırakın artık. IM lock vb kelime filtresi kurun. aile filtresine geçin aile filtresine geçmediğiniz için ceza yiyeceksiniz sonra buralarda ağlayacaksınız ceza yedim yardım edin ne öneririrsiniz diye. tib işi bitti o iş kaltı defalardır yazıyorum dinlemiyorsunuz. burda polis kaymakamlık özellikle denetim yaptı ve hiçbir kusur bulamadı. hatta ve hatta oğluma dükkan bıraktım 18 yaşında yok tutanak tuttular ama ceza yazamadılar 18 yaş altına dükkan bırakılamaz diye madde yok cezai müeyyidesi vardır diye bi kanun maddesi yok. neye göre yazacaksın dedim cevap veremedi yazamadı yani. demem oki kurallara göre çalışın birilerinin yönlendirmesine göre değil. benden bu kadar.
                    Işık saçmak için önce yanmak gerek.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X